Wirtualna rzeczywistość pomaga uśmierzyć ból podczas POBIERANIA KRWI - DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA!

REWOLUCJA PODCZAS POBIERANIA KRWI!
Ty lub TWOJE DZIECKO źle znosicie pobrania krwi lub szczepionki?
W neoMedica mamy na to świetny sposób!

Bazując na wynikach amerykańskich badań klinicznych, które udowadniają, że okulary WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI mogą nawet o 50% zmniejszyć odczuwanie bólu wszelkiego rodzaju - w tym podczas pobierania krwi, postanowiliśmy odmienić nieprzyjemny dla wielu zabieg pobierania krwi w naszej klinice! 

Dlaczego okulary VR potrafią uśmierzyć ból? 

Urządzenie działa rozpraszająco na mózg Pacjenta i przyciąga całą uwagę na film lub animację. Uczestnictwo w niej zamyka ścieżki, które przekazywały sygnały bólu z układu obwodowego. Im bardziej Pacjent jest zaangażowany, tym mniejszy ból odczuwa. Do wyboru jest mnóstwo alternatywnych doświadczeń, takich jak pływanie z delfinami, latanie po fiordach Norwegii helikopterem lub po prostu odpoczywanie na plaży.

Od dziś, gdy będziemy pobierać kr

ew Tobie lub Twojemu dziecku otrzymasz od nas gogle VR,  które przeniosą Cię lub dziecko w magiczny podwodny świat albo w dowolną bajkę - a do tej pory nieprzyjemny obowiązek zamienią w przyjemność!

Zarezewuj wizytę w punkcie pobrań już dziś i przekonaj się, że pobieranie krwi nie musi być bolesne: 

UMÓW WIZYTĘ ->>>  neomedica.medsoft.pl/WyszukajTermin


neomedica poznan

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty