Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X

Ginekologia estetyczna

Jako pierwsi w Poznaniu proponujemy rozwiązania z zakresu ginekologii estetycznej.

  • Plastyka warg sromowych

Zabieg przeprowadzany jest w celu ujędrnienia, zwiększenie elastyczności i nawilżenia pochwy, a także w przypadku nawracających infekcji oraz wspomagająco w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.

  • Lifting pochwy – jedna nić lub dwie nici

Zabieg ten polecamy paniom, które na skutek odbytego porodu odczuwają nadmierną luźność pochwy w czasie współżycia. Polega on na wprowadzeniu specjalnych nici w przedsionek pochwy w celu jej uniesienia, ujędrnienia i zwężenia.

  • Odtwarzanie błony dziewiczej (hymenoplastyka)

Zabieg polega na zszyciu fałdów pozostałych po błonie dziewiczej. W celu odtworzenia błony dziewiczej wykorzystujemy diatermię niskotemperaturową oraz szwy rozpuszczalne co skutkuje przywróceniem niemal naturalnego wyglądu i oporu nietkniętej błony dziewiczej.

  • Powiększenie punktu G

Powiększanie punktu G nowoczesna metoda uwydatnienia i ujędrnienia punktu G.Zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce na ścianie pochwy kwasu hialuronowego (Desirial Plus), co skutkuje mocniejszymi doznaniami w życiu seksualnym. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.