Jesteś tu: Start » Oferta » Zakres usług prywatnych » PAKIETY LABORATORYJNE I PROGRAMY PROFILAKTYCZNE neoProfilaktyka » Nerki bez usterki

Nerki bez usterki

NERKI BEZ USTERKI
PROFILAKTYCZNY PAKIET LABORATORYJNY

Nerki są filtrem ludzkiego organizmu: usuwają z krwi produkty przemiany materii, toksyny, resztki niektórych leków. Utrzymują równowagę wodno-elektrolitową i kwasowo-zasadową. Są także odpowiedzialne za regulację gospodarki wapniowo-fosforanowej i hormonalnej. Wczesne wykrycie chorób nerek pozwala je skutecznie leczyć.

Badania wykonywane w programie: Mocznik, Kreatynina, Elektrolity, Kwas moczowy, Mocz- badanie ogólne.

W ramach neoProfilaktyki 23% taniej.
CENA 40zł zamiast 51,70zł

Program do nabycia w Centrum Medycznym neoMedica, ul. Świetlana 25 , 60-151 Poznań

Uwaga: Informacje zawarte w niniejszej ulotce mają charakter wyłącznie poglądowy i edukacyjny i nie mogą być podstawą do podejmowania decyzji o leczeniu. Interpretacji wyników powinien dokonywać lekarz.

  • Mocznik: oznaczenie stężenia mocznika w surowicy krwi jest przydatne w diagnostyce funkcji nerek i chorób metabolicznych..
  • Kreatynina: stężenie kreatyniny w surowicy jest wykładnikiem czynności nerek, w praktyce medycznej kreatynina jest sprawdzonym klinicznie markerem biochemicznym monitorującym stan nerek.
  • Elektrolity: kation sodowy (Na) i potasowy (K), są najważniejszymi jonami osocza wpływającymi bezpośrednio na utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej.
  • Kwas moczowy: pomiar stężenia kwasu moczowego w surowicy krwi. Jego stężenie zależy od tempa procesów syntezy i wydalania z organizmu.
  • Mocz : badanie ogólne moczu pomaga ocenić pracę nerek i układu moczowego.

neomedica rejestracja wizytyStrona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty