Jesteś tu: Start » Oferta » Medycyna Estetyczna - strefa neoBeauty » LIPOLIZA INIEKCYJNA

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to bezoperacyjny zabieg polegający na trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej, której nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. W zawiązku z tym lipoliza iniekcyjna służy do redukcji tylko miejscowo nagromadzonego tłuszczu i modelowania sylwetki. To także doskonałe uzupełnienie zabiegu liposukcji.

Lipoliza iniekcyja to zabieg mający na celu rozpuszczenie tkanki tłuszczowej wewnątrz ciała. W przeciwieństwie do liposukcji nie pozostawia zniekształceń na skórze, a ryzyko jakichkolwiek powikłań jest minimalne, co czyni ją zabiegiem bezpieczniejszym. Lipoliza może być alternatywą dla liposukcji (np. w przypadku dyskwalifikacji pacjenta do operacyjnego odsysania tłuszczu) lub jej uzupełnieniem ( lipoliza usuwa nierówności skóry pozostałe po liposukcji )

Preparat AQUALYX i tkanka tłuszczowa nie ma szans!

Uznany za najbardziej bezpieczny w swojej klasie zabieg redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie. Aqualyx należy do roztworów detergentów typu deoksycholanu sodu mogącego rozpuszczać tłuszcz i sprawiać, że błony komórek tłuszczowych pękają.

Dzięki lipolizie iniekcyjnej pozbędziesz się

fałdek pod pośladkami,
tłuszczu występującego po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud,
lekko zaokrąglonego brzuszka,
wałeczków na plecach i w okolicach pach,
grubego, otłuszczonego "byczego" karku,
tłuszczu na ramionach i kolanach.

Lipolizę iniekcyjną wykonuje się także w celu redukcji

tłuszczu w workach pod oczami,
podwójnego podbródka,
tzw. chomików (nadmiaru tłuszczu na policzkach).

Efekty zabiegu

Rezultaty lipolizy iniekcyjnej są widoczne zazwyczaj po 2 lub 3 zabiegu, choć u niektórych osób zamierzony efekt uzyskuje się już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć zadowalające rezultaty, lipolizę iniekcyjną należy połączyć z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. To elementy, dzięki którym będziemy się długo cieszyć szczupłą sylwetką.

Przeciwwskazania do wykonania lipolizy iniekcyjnej

otyłość,
ciąża,
okres karmienia piersią,
cukrzyca,
padaczka,
zaburzenia immunologiczne,
niewydolność wątroby i nerek,
ostre stany zapalne,
zaburzenia krzepliwości krwi,
alergia na jaja i na soję lub inne składniki preparatu.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu zaleca się by pacjent używał luźne ubrania oraz pił duże ilości płynów (ok. 2 litrów dziennie). Ważne jest też wprowadzenie kilka dni po zabiegu odpowiednich ćwiczeń ruchowych i masaży drenujących, które wspomogą usuwanie przez organizm uwolnionych podczas zabiegu tłuszczów. Pacjenci mogą od razu wrócić do swoich codziennych zajęć.

neomedica rejestracja wizyty

Zarejestruj wizytę online – bez względu na to jaki zabieg z zakresu oferty medycyny estetycznej wybierasz, wystarczy wybrać podczas rezerwacji: SPECJALNOŚĆ "Medycyna estetyczna" oraz rodzaj badania: "Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej".Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty