Jesteś tu: Start » Oferta » Medycyna Estetyczna - strefa neoBeauty » LIPOLIZA INIEKCYJNA

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to bezoperacyjny zabieg polegający na trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej, której nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. W zawiązku z tym lipoliza iniekcyjna służy do redukcji tylko miejscowo nagromadzonego tłuszczu i modelowania sylwetki. To także doskonałe uzupełnienie zabiegu liposukcji.

Lipoliza iniekcyja to zabieg mający na celu rozpuszczenie tkanki tłuszczowej wewnątrz ciała. W przeciwieństwie do liposukcji nie pozostawia zniekształceń na skórze, a ryzyko jakichkolwiek powikłań jest minimalne, co czyni ją zabiegiem bezpieczniejszym. Lipoliza może być alternatywą dla liposukcji (np. w przypadku dyskwalifikacji pacjenta do operacyjnego odsysania tłuszczu) lub jej uzupełnieniem ( lipoliza usuwa nierówności skóry pozostałe po liposukcji )

Preparat AQUALYX i tkanka tłuszczowa nie ma szans!

Uznany za najbardziej bezpieczny w swojej klasie zabieg redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie. Aqualyx należy do roztworów detergentów typu deoksycholanu sodu mogącego rozpuszczać tłuszcz i sprawiać, że błony komórek tłuszczowych pękają.

Dzięki lipolizie iniekcyjnej pozbędziesz się

fałdek pod pośladkami,
tłuszczu występującego po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud,
lekko zaokrąglonego brzuszka,
wałeczków na plecach i w okolicach pach,
grubego, otłuszczonego "byczego" karku,
tłuszczu na ramionach i kolanach.

Lipolizę iniekcyjną wykonuje się także w celu redukcji

tłuszczu w workach pod oczami,
podwójnego podbródka,
tzw. chomików (nadmiaru tłuszczu na policzkach).

Efekty zabiegu

Rezultaty lipolizy iniekcyjnej są widoczne zazwyczaj po 2 lub 3 zabiegu, choć u niektórych osób zamierzony efekt uzyskuje się już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć zadowalające rezultaty, lipolizę iniekcyjną należy połączyć z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. To elementy, dzięki którym będziemy się długo cieszyć szczupłą sylwetką.

Przeciwwskazania do wykonania lipolizy iniekcyjnej

otyłość,
ciąża,
okres karmienia piersią,
cukrzyca,
padaczka,
zaburzenia immunologiczne,
niewydolność wątroby i nerek,
ostre stany zapalne,
zaburzenia krzepliwości krwi,
alergia na jaja i na soję lub inne składniki preparatu.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu zaleca się by pacjent używał luźne ubrania oraz pił duże ilości płynów (ok. 2 litrów dziennie). Ważne jest też wprowadzenie kilka dni po zabiegu odpowiednich ćwiczeń ruchowych i masaży drenujących, które wspomogą usuwanie przez organizm uwolnionych podczas zabiegu tłuszczów. Pacjenci mogą od razu wrócić do swoich codziennych zajęć.

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty