Jesteś tu: Start » Oferta » Medycyna Estetyczna - strefa neoBeauty » Usta

Usta

Zmarszczki promieniście układające się wokół ust powstają w wyniku starzenia skóry. O ich tworzeniu decyduje wiotczenie skóry, zanik tkanki podskórnej, mięśniowej i kostnej szczęki oraz żuchwy. Dodatkowo praca mięśnia okrężnego ust odpowiedzialnego za ich mimikę przyspiesza i nasila proces utrwalania się zmarszczek. Widać je najwyraźniej podczas „sznurowania” ust, gdy robimy tzw. „dziubek”, gdy pijemy przez słomkę i gdy pociągamy dym z papierosa. Z biegiem czasu zmarszczki te stają się coraz wyraźniejsze i widać je również w spoczynku, czyli gdy mięsień okrężny ust jest całkowicie rozluźniony. Wtedy też widać, że zmarszczki wchodzą również na kontur ust i powodują rozpływanie się się makijażu. Wtedy jest to najodpowiedniejszy moment na ich korektę.

Zalecane zabiegi

 1. Wstrzykiwanie leku Botox
  • Czym dokładnie jest Botox? 
   Botox / VISTABEL jest toksyną botulinową typu A której rola polega na czasowym hamowaniu uwalniania acetylocholiny, dzięki czemu następuje rozluźnienie mięśni i redukcja zmarszczek. .
  • Kiedy pojawia się efekt i jak długo trwa?
   Od dnia zabiegu do pojawienia się relaksacji mięśni mija kilka dni. Efekt optymalny występuje po 15- 20 dniach i utrzymuje się przynajmniej 4 miesiące. Może utrzymywać się dłużej - około 6 a niekiedy nawet 8 miesięcy. Długość utrzymywania się efektu uzależniona jest od indywidualnych skłonności, trybu pracy, przebywania w nasłonecznionych miejscach i innych czynników mogących wpływać na aktywność mięśniową twarzy.
  • Jakie są zalecenia po zabiegu?
   Pacjent po iniekcji nie powinien się schylać i kłaść przez 4 godziny. Również przez 4 godziny nie powinien uprawiać sportu i nie narażać się na wysiłek czy nadmierne zdenerwowanie. Tego dnia nie należy spożywać alkoholu. Zabieg nie powinien być wykonywany w dniu podróży samolotem.
 2. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego
  Korekta kształtu ust - zwiekszenie objętości, modelowanie ust. Osiągnięcie efektu ładnych ust o młodzieńczej jędrności w obecnych czasach nie stanowi już problemu. Piękne usta przyciągają spojrzenia i dodają twarzy wiele uroku. Wraz z upływającym czasu następuje duże zużycie kwasu hialuronowego w strukturze ust oraz ich odwodnienie Dzięki zastosowaniu preparatu usta zostają silnie nawilżone, preparat zapewnia efekt jędrności warg. Powiększenie objętości ust skutkuje również eliminacją delikatnych oraz większych linii i zmarszczek występujących wokół warg . Rezultat to widoczna poprawa ich konturu i zauważalne odmłodzenie.
  • Postępowanie po zabiegu
   • Parę godzin po iniekcji należy unikać nadmiernego ruszania ustami, nie należy dotykać obszarów ust, nie masować ich.
   • Przez kilka dni musimy liczyć się z występowaniem takich niedogodności jak małe krwiaczki, zaczerwienienia czy obrzęki.
   • Przez ten czas należy także unikać promieni słonecznych, opalania w solarium a także sauny.
  • Jak długo utrzymują się rezultaty?
   Rezultaty utrzymują się około 9 - 12 miesięcy. Zabieg może być wykonywany niezależnie od pory roku.

Cena

neomedica rejestracja wizyty

Zarejestruj wizytę online – bez względu na to jaki zabieg z zakresu oferty medycyny estetycznej wybierasz, wystarczy wybrać podczas rezerwacji: SPECJALNOŚĆ "Medycyna estetyczna" oraz rodzaj badania: "Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej".Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty