Jesteś tu: Start » Oferta » Medycyna Estetyczna - strefa neoBeauty » Oczy i brwi

Oczy i brwi

Pierwsze zmarszczki pojawiają się miedzy 25 a 30 rokiem życia. Najpierw widoczne są linie między nosem a ustami, dookoła oczu i na czole. Najczęściej są one rezultatem często powtarzanych grymasów mimicznych, stąd nazwa tych linii: zmarszczki mimiczne.

Opadanie lub obniżenie brwi jest jedną z najwcześniejszych oznak starzenia. Zjawisko to jest bardzo często ignorowane, ponieważ większość ludzi jest nieświadoma problemu oraz tego, jak dużą poprawę wyglądu daje korekcja. Przyczyną zjawiska może być zwiotczenie skóry i utrata warstwy tłuszczu wokół brwi, czoła i okolic czaszki. Lifting brwi jest zabiegiem, podczas którego za pomocą kilku technik podnosi się brwi, aby odmłodzic wygląd I pozbyć się brzydkiego, zmarszczonego wyrazu twarzy.

Zalecane zabiegi

 1. Laser frakcyjny CO2
 2. Wstrzykiwanie leku botox
  Redukcja drobnych zmarszczek wokół oczu - kurze łapki, zmarszczki królicze.
  • Czym dokładnie jest Botox? 
   Botox / VISTABEL jest toksyną botulinową typu A której rola polega na czasowym hamowaniu uwalniania acetylocholiny, dzięki czemu następuje rozluźnienie mięśni i redukcja zmarszczek.
  • Kiedy pojawia się efekt i jak długo trwa?
   Od dnia zabiegu do pojawienia się relaksacji mięśni mija kilka dni. Efekt optymalny występuje po 15- 20 dniach i utrzymuje się przynajmniej 4 miesiące. Może utrzymywać się dłużej - około 6 a niekiedy nawet 8 miesięcy. Długość utrzymywania się efektu uzależniona jest od indywidualnych skłonności, trybu pracy, przebywania w nasłonecznionych miejscach i innych czynników mogących wpływać na aktywność mięśniową twarzy.
  • Jakie są zalecenia po zabiegu?
   Pacjent po iniekcji nie powinien się schylać i kłaść przez 4 godziny. Również przez 4 godziny nie powinien uprawiać sportu i nie narażać się na wysiłek czy nadmierne zdenerwowanie. Tego dnia nie należy spożywać alkoholu. Zabieg nie powinien być wykonywany w dniu podróży samolotem.
 3. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego
  Redukcja doliny łez, redukcja cieni i worków pod oczami, korekcja cienkich zmarszczek, lifting - korekcja opadających brwi.
  • Czym dokładnie jest kwas hialuronowy? 
   Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w naszym organizmie, która pomaga w nawilżeniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Postać obecna w naszym organizmie ulega szybkiemu wchłonięciu w ciągu 1-2 dni. Kwas hialuronowy jest stosowany w produktach kosmetycznych, jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających.
  • Jak długo trwa zabieg? 
   Iniekcja wypełniacza może zająć do 15-20 minut (w zależności od okolic podania). Dodatkowo należy uwzględnić czas na konsultację przed wykonaniem zabiegu.
  • Czy od razu zauważę różnicę?
   TAK, efekty estetyczne są widoczne tuż po zabiegu. Sama ocenisz rezultaty wypełniania jak tylko zabieg dobiegnie końca. Nikt inny nie musi o tym wiedzieć!
  • Jakie są specjalne środki ostrożności przed zabiegiem? 
   Zalecamy by na kilka dni przed iniekcją preparatu, unikać stosowania aspiryny lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Zredukuje to ryzyko powstania siniaków i krwawienia po iniekcji.
  • Jak długo utrzymują się rezultaty? 
   Kwas hialuronowy utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy Czas ten zależy od wielu czynników, takich jak:
   • wiek,
   • miejsce podania preparatu,
   • ilość podanego preparatu,
   • stan i kondycja skóry,
   • styl życia,
   • stan ogólnego zdrowia pacjenta.

Cena

neomedica rejestracja wizyty

Zarejestruj wizytę online – bez względu na to jaki zabieg z zakresu oferty medycyny estetycznej wybierasz, wystarczy wybrać podczas rezerwacji: SPECJALNOŚĆ "Medycyna estetyczna" oraz rodzaj badania: "Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej".Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty