Jesteś tu: Start » Oferta » Medycyna Estetyczna - strefa neoBeauty » Ramiona i brzuch

Ramiona i brzuch

Organizm kobiety zawiera tkankę tłuszczową o innej budowie, niż męska. Jest ona znacznie trudniejsza do zredukowania i często skupiona lokalnie w widoczne poduszki tłuszczowe. Stosując zwykłe metody jak fitness czy lekka dieta, najczęściej nie jesteśmy w stanie ich zlikwidować.

Zalecane zabiegi

 1. Laser frakcyjny CO2

         - Do czego służy laser frakcyjny CO2 ?
  Poprzez zabieg laserowy napinamy skórę, niwelujemy zmarszczki, wygładzamy bruzdy, korygujemy blizny potrądzikowe oraz cięte a także wyrównujemy koloryt skóry

         - Po zabiegu
  Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona. Na drugi dzień pojawia się niewielki obrzęk, który utrzymuje się kilka godzin. Po około 24 h pojawiają się drobne strupki na całej powierzchni poddanej zabiegowi, które w zależności od organizmu odpadają w kolejnych godzinach. W 3-4 dniu możemy swobodnie powrócić do normalnych zajęć.

         - Efekt zabiegów
  Zabieg należy powtórzyć w ciągu 6 tygodni (nie szybciej). Pełnowartościowy efekt wytworzenia nowych włókien kolagenowych widoczny jest najszybciej po 3 miesiącach od zakończenia kuracji
 2. Lipoliza iniekcyjna
  • działaj bezpośrednio na komórki tłuszczowe
  • miej pewność, że skutecznie usuniesz komórki tłuszczowe z organizmu
  • metoda oparta na bazie naturalnych substancji
  • metoda pozwala nie tylko na utratę zbędnych kilogramów, ale także na ujędrnienie skóry i redukcję rozstępów.
  • pełna ochrona dla narządów wewnętrznych
  • innowacyjna dwuetapowa metoda walki ze zbędnymi kilogramami

Lipoliza iniekcyjno - kawitacyjna to metoda redukcji tkanki tłuszczowej polegająca na podawaniu w zlokalizowane depozyty tkanki tłuszczowej substancji chemicznych prowadzących do jej zwiększonego metabolizmu, a przez to do jej rozpadu, upłynnienia i skutecznego wydalenia.
ETAP I
Aplikacja iniekcyjna preparatu Dermaheal LL.
Substancjami chemicznymi używanymi w tej metodzie są np. niskie stężenia uwodornionej ofosfatydylocholiny, karnityna i peptydy biomimetyczne zawarte w preparacie Dermaheal LL.
Uwodorniona fosfatydylocholina jest pochodzenia syntetycznego a nie jak w wielu preparatach sojowego, stąd wykazuje mniej objawów ubocznych.
Peptydy biomimetyczne to substancje identyczne z naturalnymi przekaźnikami pobudzającymi metabolizm organizmu. Działają one bezpośrednio na komórki docelowe.
W preparacie Dermaheal LL jest to tzw. dekapeptyd 4, który po podaniu w tkankę tłuszczową działa jak insulinopodobny czynnik wzrostu IGF - 1. Czynnik ten stymuluje też fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny w tkance skórnej znajdującej się nad tkanką tłuszczową poddawaną działaniu lipolitycznemu preparatem Dermaheal LL, a więc przyczyniając się do wygładzenia skóry i redukcji rozstępów mogących pojawiać się po miejscowej utracie tkanki tłuszczowej.

Metodę lipolizy stosujemy dla uzyskania redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, ud i ramion (cellulitu), podbródka, boku żuchwy tzw. chomiki, bioder i pleców.

ETAP II

 • Zabieg polega na podaniu w tkankę tłuszczową kolejnej ampułki preparatu
 • Zabieg jest powtarzany kilkukrotnie w odstępach tygodniowych ale ilość powtórzeń i ich rozkład w czasie jest indywidualnie dobierany do potrzeb pacjenta.
 • Zabieg jest praktycznie niebolesny.

EFEKT = szczuplejsza sylwetka, jędrniejsza skóra!

Cena

neomedica rejestracja wizyty

Zarejestruj wizytę online – bez względu na to jaki zabieg z zakresu oferty medycyny estetycznej wybierasz, wystarczy wybrać podczas rezerwacji: SPECJALNOŚĆ "Medycyna estetyczna" oraz rodzaj badania: "Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej".Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty