Jesteś tu: Start » Oferta » Zakres usług prywatnych » Diagnostyka USG

Diagnostyka USG

Badanie ultrasonograficzne - USG - jest metodą diagnostyczną, pozwalająca na uzyskanie obrazu przekroju badanego obiektu w sposób niemal nieinwazyjny.

Zespół naszych specjalistów pracując na najnowszej generacji sprzęcia wykonuje badania:

  • USG ginekologiczne,
  • USG piersi,
  • USG jamy brzusznej,
  • USG dopplerowskie układu żylnego,
  • USG dopplerowskie układu tętniczego,
  • USG tarczycy,
  • USG ortopedyczne,
  • USG 3D/4D

Dbając o komfort i zdrowie naszych pacjentów zaopatrzylismy naszą placówkę w najlepszy sprzęt pozwalajacy na szczegółową i dokładną diagnostykę USG.

VOLUSON S8

     

Aparat Voluson S8 marki GE jest światową nowością na rynku profesjonalnych urządzeń diagnostyki medycznej. Dzięki swojej zaawansowanej technologii pozwala na obrazowania na najwyższym poziomie.

Aparat wyposażony jest w monitor o jakości dorównującej standardom sprzętu klinicznego co powoduje, że nie ma on sobie równych w badaniach diagnostyki ultrasonograficznej wśród aparatów tej klasy. Ponadto aparatura wzbogacona jest o najnowszą wersją oprogramowania do wymiarowania, analizowania oraz opisu badań genetycznych płodu - amerykańskiej firmy General Electric- ViewPoint.

General Electric jest amerykańskim liderem innowacyjności technologicznej. Gama urządzeń medycznych produkowanych przez tą firmę jest wzorem jakości i precyzji.

Aparat ultrasonograficzny Voluson S8 jest jednym z najnowszych produktów tej firmy, zastosowano w nim najnowsze rozwiązania techniczne jak i najnowocześniejsze oprogramowanie co pozwala na najdokładniejszą diagnostykę ultrasonograficzną.

Badania ultrasonograficzne przeprowadzane są tylko przez lekarzy specjalistów, posiadających niezbędne certyfikaty i uprawnienia ( FMF) a także długie doświadczenie zawodowe. W połączeniu z wyjątkowej jakości sprzętem pozwala to na odpowiednią ocenę ryzyka wystąpienia zespołów genetycznych płodu.

Obrazowanie w technologii 3D / 4D w jest w dalszym ciągu nowością na Polskim rynku medycznym, urządzenia pozwalające na diagnostykę w tej jakości obrazu zapewniają wysoką jakość diagnozy schorzeń a także pozwalają na zapisywanie spektakularnych zdjęć płodów.

Robiąc badanie USG pacjent powinien być świadomy jakości urządzenia na jakim przeprowadzane jest badanie gdyż ma to kluczowe znaczenie dla jakości diagnozy.

VIVD S5

    

Vivid S5 – reprezentuje nową generację echokardiografów. Innowacyjna konstrukcja łącząca kompaktowe rozmiary i ergonomiczną modułowość oferuje komfort potrzebny do intensywnego użytkowania.

System wyróżnia przede wszystkim doskonała jakość obrazu, jego czułość, wysoka płynność i szybkość. Aparat dedykowany do kardiologii oraz badań naczyniowych doskonale sprawdza się w diagnostyce jamy brzusznej, małych narządów, badaniach pediatrycznych, ginekologicznych i położniczych.

Vivid S5 wyposażony w wysokiej rozdzielczości 15 calowy monitor LCD i najnowocześniejszy system formowania wiązki ultradźwiękowej, obsługuje całą gamę elektronicznych głowic sektorowych, convexowych i liniowych, głowice śródoperacyjne i przezprzełykowe. System oferuje szereg opcji znacznie poprawiających jakość obrazu, ułatwiających szybkie rozpoznanie i pewną interpretację diagnostyczną dla wszystkich aplikacji. Wśród nich wyróżnić można Doppler tkankowy, autooptymalizacje obrazu 2D, koloru oraz spektrum, automatyczny pomiar Intima Media, niedopplerowskie obrazowanie przepływów czy opcje stress echo. Ponadto Vivid S5, jak każdy aparat marki GE Healthcare posiada wbudowaną archiwizację opartą na zapisie surowych danych pozwalających na dalszą ich obróbkę.

LOGIQ F8

 

LOGIQ F8 jest wszechstronnym systemem do badań ultrasonograficznych, zapewniającym doskonałą jakość obrazowania i dostępnym w przystępnej cenie. Został zaprojektowany tak, aby usprawniał przebieg pracy, gwarantował bezproblemowe użytkowanie oraz umożliwiał zapewnienie lepszej opieki pacjentom. To unikatowe połączenie cech pomoże przenieść opiekę nad pacjentami na wyższy poziom.

JAKOŚĆ OBRAZU przede wszystkim
Doskonała jakość obrazu zapewniana przez aparat LOGIQ F8 pomaga stawiać właściwą diagnozę. Wyrazistość obrazu pozwala na wykrywanie nieprawidłowości i małych zmian patologicznych.
Zwiększony kontrast obrazu umożliwia rozróżnianie poszczególnych typów tkanek. Znakomita penetracja zapewnia możliwość odwzorowania struktur anatomicznych zarówno położonych płytko, jak i tych głębszych, i pozwala na wiarygodne obrazowanie.
Dzięki połączeniu rozwiązań zastosowanych w najlepszych systemach do badań ultrasonograficznych firmy General Electric aparat LOGIQ F8 zapewnia korzyści wynikające z zaawansowanego, wysoce skutecznego obrazowania ultrasonograficznego.
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty