Dr n. med. Agnieszka Bujnowska

Bujnowska

rejestracja telefoniczna:

rejestracja61 624 34 78

rejestracja730 730 710

 

rejestracja on-line:

spec. pediatria
rejestracja online neomedica


 Absolwentka Wydziału Lekarskiego I Akademii Medycznej w Poznaniu. W 2001 roku uzyskałam I stopień specjalizacji w dziedzinie pediatrii, a w ramach studium doktoranckiego, obroniłam pracę doktorską. W 2007 roku uzyskałam II stopień specjalizacji w dziedzinie pediatrii. Doświadczenie kliniczne i praktyczną wiedzę medyczną zdobyłam w trakcie 12 lat pracy w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu. Aktualnie od 5 lat pracuję w prywatnym sektorze służby zdrowia. W swojej pracy zawsze stawiam na diagnostykę i leczenie oraz szczególnie profilaktykę, w oparciu o ścisłą współpracę z rodzicami dziecka.

Przez lata swojej praktyki lekarskiej zdobyła uznanie i zaufanie wielu pacjentów. Jest to lekarz, który z wrodzoną empatią i cierpliwością dba o ich zdrowie. Pani Doktor jest zawsze gotowa do niesienia pomocy i udzielania wsparcia w trudnych dla pacjentów sytuacjach. Profesjonalizm Pani Doktor jawi się przede wszystkim w indywidualnym podejściu do pacjenta, jak również w doskonałym przygotowaniu merytorycznym.

Zakres usług i leczenie:

diagnostyka i leczenie chorób dzieci 0- 18 lat z naciskiem na :
ocenę i stymulację rozwoju psycho-motorycznego,
leczenie łagodnych zaburzeń odporności,
ustalanie indywidualnego kalendarza szczepień,
leczenie alergii wziewnej i pokarmowej,
konsultacje w zakresie działań profilaktycznych.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty