Lek. med. Agnieszka Skubiszak

Skubiszak

rejestracja telefoniczna:

rejestracja61 624 34 78

rejestracja730 730 710

 

rejestracja on-line:

spec. hematologia
rejestracja online neomedica


Lek. med. Agnieszka  Skubiszak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
Specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz specjalista hematolog.
Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy w Oddziale Szpitalnym jak i Poradni Specjalistycznej.
W latach 2002-2007 odbyła specjalizację z chorób wewnętrznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Hematologii Szpitala im. J. Strusia w Poznaniu.
W latach 2010-2012 odbyła specjalizację z hematologii w Oddziale Hematologii i Chorób Rozrostowych Układu Krwiotwórczego Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim, jednocześnie pracując w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Hematologii Szpitala im. J. Strusia w Poznaniu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów oraz Towarzystwa Internistów Polskich.
Jest autorem i współautorem publikacji w dziedzinie hematologii w czasopismach fachowych m.in. „Blood” (tygodnik Amerykańskiego Towarzystwa Hematologów – ASH).

Była i jest badaczem wielu badań klinicznych m.in. „Ligand” – leczenie chłoniaków skórnych T- komórkowych; „META 3” – agranulocytoza jako rezultat leczenia Metamizolem „SHIRE” – leczenie nadpłytkowości; „RECOVER II” i „REMEDY” – leczenie zakrzepicy żył głębokich; Leczenie chłoniaków indolentnych (FL).

W ramach ustawicznego kształcenia zawodowego bierze udział w zjazdach m.in. Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów (PTHiT), Polskiej Szkoły Hematologii (PSH), czasopisma Hematologia, Polskiej Grupy Szpiczakowej, Polskiej Grupy ds. Leczenia Białaczek u Dorosłych (PALG), Polskiej Grupy Badawczej Chłoniaków (PLRG) oraz EHA (European Hematology Association).

Diagnostyka i leczenie:
- niedokrwistości
- zaburzeń krzepnięcia
- chorób mieloproliferacyjnych
- chorób limfoproliferacyjnych
- ostrych białaczek


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty