Lek. med. Jacek Kocur

Kocur

rejestracja telefoniczna:

rejestracja61 624 34 78

rejestracja730 730 710

 

rejestracja on-line:

spec. radiologia
rejestracja online neomedica


Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu w roku 2000.
Po krótkim okresie poszukiwania satysfakcjonującego obszaru medycyny – m.in. pracy w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym i Zakładzie Radiologii w Puszczykowie, ostatecznie zatrudnił się w 2004 roku w Zakładzie Radiologii Wielkopolskiego Centrum Onkologii gdzie pracuje do dziś. W Centrum odbył szkolenie specjalizacyjne w latach 2005-2010, zakończone uzyskaniem tytułu specjalisty radiologii i diagnostyki obrazowej.
Posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie i konsultacjach badań ultrasonograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, mammografii i klasycznej radiologii, w szczególności w dziedzinie obrazowania chorób nowotworowych. Zajmuje się m.in. diagnostyką obrazową mózgowia, głowy i szyi, gruczołów piersiowych, płuc, przewodu pokarmowego, narządów jamy brzusznej i miednicy. Szczególnymi obszarami jego zainteresowań są ultrasonografia śródoperacyjna wątroby, czy radiologiczne monitorowanie odpowiedzi na leczenie nowotworów chemioterapią. Jest autorem i współautorem kilku prac naukowych z zakresu diagnostyki obrazowej w onkologii.
Uczestniczył w wielu (kilkudziesięciu) konferencjach krajowych i międzynarodowych, m.in. kilkakrotnie na temat diagnostyki i leczenia raka wątrobowokomórkowego, w tym w prestiżowych ośrodkach: Barcelona Clinic Liver Cancer w Barcelonie i Instituto Nazionale dei Tumori w Mediolanie.
Jest członkiem Zarządu Oddziału Wielkopolskiego Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz członkiem European Society of Radiology.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty