Dr n. med. Nadia Sawicka-Gutaj

Sawicka-Gutaj

grafik przyjęć

pt. wybrane 16:00-20:00

rejestracja telefoniczna:

rejestracja61 624 34 78

rejestracja730 730 710

rejestracja online neomedica

W 2010 r. ukończyła Wydział Lekarski I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i została uhonorowana przez JM Rektora Medalem za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej. W trakcie studiów otrzymała stypendium Ministra Zdrowia za wybitne osiągnięcia w nauce oraz tytuł "Primus Ekspert Lekarz" w ogólnopolskim konkursie na Najlepszego Studenta RP organizowanym przez Zrzeszenie Studentów Polskich. Od początku pracę zawodową związała ze Szpitalem Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu. Od 2011 r. odbywa specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych w Katedrze i Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych UM w Poznaniu. Podczas studiów doktoranckich została uhonorowana Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia, Stypendium Naukowej Fundacji Polpharmy, Stypendium Rady Miasta Poznania dla młodych badaczy z poznańskiego środowiska naukowego, wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie "Supertalenty w medycynie". Jest absolwentką VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, które ukończyła z tytułem "Primus Inter Pares".
Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji w recenzowanych czasopismach o zasięgu międzynarodowym oraz kilkudziesięciu wystąpień na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowych.
Szczególne zainteresowanie naukowe i kliniczne koncentrują się wokół chorób tarczycy (nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, guzki tarczycy).

KONSULTACJE:
choroby wewnętrzne ze szczególnym uwzględnieniem:
- chorób tarczycy
- chorób przysadki (akromegalia, choroba Cushinga, hiperprolaktynemia)
- chorób nadnerczy
- chorób gonad
- otyłości


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty