Lek. med. Marta Krzyszczuk

Krzyszczuk

rejestracja telefoniczna:

rejestracja61 624 34 78

rejestracja730 730 710

 

rejestracja on-line:

spec. ortopedia i traumatologia
rejestracja online neomedica


spec. ortopedia, traumatologia dziecięca
rejestracja online neomedica


Specjalizuje się głównie w chirurgii kończyny dolnej, szczególnie w artroskopii i rekonstrukcji tkanek miękkich stawu kolanowego i skokowo-goleniowego, korekcji deformacji stopy i stawu skokowo-golenowego, endoprotezoplastyce stawów kończyny dolnej oraz traumatologii sportowej.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologi odbyła w Klinice Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi w Poznaniu, gdzie pod kierunkiem wybitnej kadry naukowej zdobyła doświadczenie zawodowe, brała udział w pracach i projektach naukowych oraz licznych kursach doskonalących.
W latach 2011/12 pełniła funkcję lekarza Kadry Narodowej Polskiego Związku Szermierczego.

Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr), Polskiego Towarzystwa Artroskopowego (PTA), Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS), Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (EFAS).
.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty