Dr n. med. Oleg Tyszkiwski

Tyszkiwski

rejestracja telefoniczna:

rejestracja61 624 34 78

rejestracja730 730 710

 

rejestracja on-line:

spec. chirurgia dziecięca
rejestracja online neomedica


spec. chirurgia ogólna
rejestracja online neomedica


spec. chirurgia onkologiczna
rejestracja online neomedica


spec. gastroenterologia
rejestracja online neomedica


spec. proktologia
rejestracja online neomedica


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Odessie. W latach 2004-2009 odbył specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej UM w Poznaniu. W latach 2010-2012 odbył specjalizację z gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych UM w Poznaniu. W latach 2013-2015 odbył specjalizację z chirurgii onkologicznej w Wielkopolskim Centrum Onkologii na Oddziale Chirurgii Onkologicznej II. W 2009 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych po obronie pracy dotyczącej choroby refluksowej przełyku.

W codziennej pracy skupia się na leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób przewodu pokarmowego (m. in. choroba refluksowa przełyku, zmiany zapalne i czynnościowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, choroby odbytnicy i odbytu, choroby nowotworowe skóry, przewodu pokarmowego, piersi), wykonywaniu USG jamy brzusznej i wykonywaniu diagnostycznej i zabiegowej endoskopii przewodu pokarmowego po licznych szkoleniach i uzyskaniu certyfikatów Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i Towarzystwa Chirurgów Polskich.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty