lek. Jacek Kocur Radiolog Poznań | neoMedica
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-13:00

Jacek Kocur
lek.

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu w roku 2000.

Po krótkim okresie poszukiwania satysfakcjonującego obszaru medycyny – m.in. pracy w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym i Zakładzie Radiologii w Puszczykowie, ostatecznie zatrudnił się w 2004 roku w Zakładzie Radiologii Wielkopolskiego Centrum Onkologii gdzie pracuje do dziś. W Centrum odbył szkolenie specjalizacyjne w latach 2005-2010, zakończone uzyskaniem tytułu specjalisty radiologii i diagnostyki obrazowej.

Posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie i konsultacjach badań ultrasonograficznych, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, mammografii i klasycznej radiologii, w szczególności w dziedzinie obrazowania chorób nowotworowych. Zajmuje się m.in. diagnostyką obrazową mózgowia, głowy i szyi, gruczołów piersiowych, płuc, przewodu pokarmowego, narządów jamy brzusznej i miednicy. Szczególnymi obszarami jego zainteresowań są ultrasonografia śródoperacyjna wątroby, czy radiologiczne monitorowanie odpowiedzi na leczenie nowotworów chemioterapią. Jest autorem i współautorem kilku prac naukowych z zakresu diagnostyki obrazowej w onkologii.

Uczestniczył w wielu (kilkudziesięciu) konferencjach krajowych i międzynarodowych, m.in. kilkakrotnie na temat diagnostyki i leczenia raka wątrobowokomórkowego, w tym w prestiżowych ośrodkach: Barcelona Clinic Liver Cancer w Barcelonie i Instituto Nazionale dei Tumori w Mediolanie.

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz członkiem European Society of Radiology.

Wykonywane badania i zabiegi

Umów wizytę u specjalisty.
Umów się
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę