Już w sobotę 22 października -50% na wszystkie badania laboratoryjne! - neoMedica
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Już w sobotę 22 października -50% na wszystkie badania laboratoryjne!

Drodzy Pacjenci!

Przychodzimy do Was ze świetną informacją! Już w najbliższą sobotę 22 października obowiązuje w punkcie pobrań w neoMedica w Poznaniu promocja -50% na wszystkie badania laboratoryjne! W promocji biorą udział wszystkie badania laboratoryjne, bez wyjątków. Promocja jest ważna tylko jeden dzień – sobota 22 października w godzinach otwarcia punktu pobrań.

Promocja -50% na wszystkie badania laboratoryjne jest wyjątkowa – taka okazja się już nie powtórzy. Nie narzucamy limitu ilości wykonanych badań. Promocja obejmuje również pakiety badań laboratoryjnych.

Co należy zrobić by skorzystać z promocji?

Wystarczy, że umówisz wizytę w punkcie pobrań w godzinach 8:00-11:00 lub przyjdziesz do nas w tym dniu! Wizytę możesz zarejestrować telefonicznie lub online. Wystarczy jedno kliknięcie lub telefon by wziąć udział w akcji promocyjnej.

Kto może skorzystać  z promocji -50%?

Z akcji promocyjnej na badania laboratoryjne może skorzystać KAŻDY! Zapraszamy nowych i stałych Pacjentów neoMedica w Poznaniu.

Co obejmuje akcja promocyjna?

Akcja promocyjna obejmuje wszystkie badania laboratoryjne wykonywane w neoMedica w Poznaniu. W ramach promocji możesz również wykonać pakiety badań laboratoryjnych, poznaj niektóre z nich:

 

Poinformujcie swoich bliskich i zabierzcie ich ze sobą! Pamiętaj, Twoje zdrowie i osób najbliższych jest najważniejsze!

Wirtualna rzeczywistość pomaga uśmierzyć ból podczas pobierania krwi – dla Ciebie i Twojego dziecka!

Rewolucja podczas pobierania krwi!  Ty lub Twoje dziecko źle znosicie pobrania krwi lub szczepionki? W neoMedica mamy na to świetny sposób! Bazując na wynikach amerykańskich badań klinicznych, które udowadniają, że okulary WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI mogą nawet o 50% zmniejszyć odczuwanie bólu wszelkiego rodzaju – w tym podczas pobierania krwi, postanowiliśmy odmienić nieprzyjemny dla wielu zabieg pobierania […]

24.10.2018
Czytaj
Pakiet zdrowe włosy, skóra i paznokcie

Pakiet badań zdrowe włosy, skóra i paznokcie Drogie Pacjentki, w trosce o wasze zdrowie, wychodzimy naprzeciw Wam – stworzyliśmy pakiet badań „Zdrowe włosy, skóra i paznokcie”! Nadmiernie wypadają Ci włosy? A może łamią paznokcie? Walczysz z trądzikiem? Stosujesz pielęgnację a efektów nie widać? To właśnie pakiet badań dla Ciebie, zbadaj się już dziś! Co zawiera […]

10.05.2022
Czytaj
Już w sobotę 22 października -50% na wszystkie badania laboratoryjne!

Drodzy Pacjenci! Przychodzimy do Was ze świetną informacją! Już w najbliższą sobotę 22 października obowiązuje w punkcie pobrań w neoMedica w Poznaniu promocja -50% na wszystkie badania laboratoryjne! W promocji biorą udział wszystkie badania laboratoryjne, bez wyjątków. Promocja jest ważna tylko jeden dzień – sobota 22 października w godzinach otwarcia punktu pobrań. Promocja -50% na […]

17.10.2022
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę