Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Nowość! Rusza sklep internetowy neoMedica | Kup badanie online!

Drodzy Pacjenci!

Nowość w neoMedica!  Z radością prezentujemy Wam naszą niespodziankę – sklep internetowy neoMedica!

Zakupisz w nim badania laboratoryjne, pakiety badań laboratoryjnych oraz testy genetyczne. Kupisz wszystko online, a potem wystarczy, że odwiedzisz nas i nasz punkt pobrań, by je wykonać. Po wizycie w punkcie pobrań otrzymasz specjalny kod, dzięki któremu wyniki badań pobierzesz online, bez wychodzenia z domu! A to jeszcze nie wszystko!W naszym sklepie internetowym znajdziesz kompleksową ofertę badań laboratoryjnych, obejmującą różnorodne dziedziny medycyny. Oferujemy testy krwi, moczu, kału, a także badania genetyczne, serologiczne, hormonalne i wiele innych. Nasze usługi mogą sprostać zarówno potrzebom pacjentów indywidualnych, jak i wymaganiom profesjonalistów medycznych.

Na start mamy dla Was prezenty:

-25% na badania laboratoryjne

-30% na pakiety badań

Promocja będzie trwać do końca października! To idealny moment, by zadbać o swoje zdrowie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Tylko teraz, zakupy online = lepsza cena! Komfort? Oszczędność czasu? Promocyjne ceny? Tak, to wszystko oferuje Wam neoMedica!

W neoMedica wiemy, że dokładność wyników jest kluczowa. Dlatego nasze laboratorium wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie badań z najwyższą precyzją.

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych specjalistów laboratoryjnych, którzy są gotowi podjąć się najbardziej skomplikowanych zadań diagnostycznych.

Odwiedź nasz sklep internetowy i kup badania laboratoryjne. Teraz dbanie o zdrowie jest jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Jak kupić badania online?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i skorzystania z naszych usług. Dzięki neoMedica możesz mieć pewność, że masz dostęp do badań laboratoryjnych na najwyższym poziomie. Nasza strona internetowa jest dostępna 24/7, abyś mógł zamówić badania zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. O naszej niezawodności świadczy zaufanie setek zadowolonych pacjentów.

Dołącz do nich już dziś i zadbaj o swoje zdrowie w sposób profesjonalny i wygodny.

*Regulamin promocji znajdziesz na stronie internetowej: www.sklep.neomedica.pl

Jak sprawdzić wyniki badania krwi?

Jak sprawdzić wyniki badania krwi? Wielu Pacjentów naszego punktu pobrań krwi, pyta jeszcze przed wizytą w jaki sposób odbierze swoje wyniki badań laboratoryjnych. Proces odbioru wyników badań krwi przebiega całkowicie online – co stanowi ogromną zaletę, jak zauważają sami Pacjenci. Każdy z pacjentów odwiedzających nasz Punkt Pobrań krwi Poznań, po wykonaniu badania otrzyma swój indywidualny […]

15.10.2021
Czytaj
Przekazywanie kart szczepień pomiędzy placówkami medycznymi – jak powinno wyglądać?

Wielu rodziców zmieniając lekarza podstawowej opieki zdrowotnej dla swojego dziecka (w ramach NFZ) pyta, jak przebiega proces przekazania tzw. kart szczepień dziecka (kart uodpornienia)? Co mówi na ten temat prawo? W myśl § 11 ust. 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r. w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych, w przypadku konieczności przekazania karty […]

05.06.2019
Czytaj
Wirtualna rzeczywistość pomaga uśmierzyć ból podczas pobierania krwi – dla Ciebie i Twojego dziecka!

Rewolucja podczas pobierania krwi!  Ty lub Twoje dziecko źle znosicie pobrania krwi lub szczepionki? W neoMedica mamy na to świetny sposób! Bazując na wynikach amerykańskich badań klinicznych, które udowadniają, że okulary WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI mogą nawet o 50% zmniejszyć odczuwanie bólu wszelkiego rodzaju – w tym podczas pobierania krwi, postanowiliśmy odmienić nieprzyjemny dla wielu zabieg pobierania […]

24.10.2018
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę