Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Nowość! Rusza sklep internetowy neoMedica | Kup badanie online!

Drodzy Pacjenci!

Nowość w neoMedica!  Z radością prezentujemy Wam naszą niespodziankę – sklep internetowy neoMedica!

Zakupisz w nim badania laboratoryjne, pakiety badań laboratoryjnych oraz testy genetyczne. Kupisz wszystko online, a potem wystarczy, że odwiedzisz nas i nasz punkt pobrań, by je wykonać. Po wizycie w punkcie pobrań otrzymasz specjalny kod, dzięki któremu wyniki badań pobierzesz online, bez wychodzenia z domu! A to jeszcze nie wszystko!W naszym sklepie internetowym znajdziesz kompleksową ofertę badań laboratoryjnych, obejmującą różnorodne dziedziny medycyny. Oferujemy testy krwi, moczu, kału, a także badania genetyczne, serologiczne, hormonalne i wiele innych. Nasze usługi mogą sprostać zarówno potrzebom pacjentów indywidualnych, jak i wymaganiom profesjonalistów medycznych.

Na start mamy dla Was prezenty:

-25% na badania laboratoryjne

-30% na pakiety badań

Promocja będzie trwać do końca października! To idealny moment, by zadbać o swoje zdrowie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Tylko teraz, zakupy online = lepsza cena! Komfort? Oszczędność czasu? Promocyjne ceny? Tak, to wszystko oferuje Wam neoMedica!

W neoMedica wiemy, że dokładność wyników jest kluczowa. Dlatego nasze laboratorium wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie badań z najwyższą precyzją.

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych specjalistów laboratoryjnych, którzy są gotowi podjąć się najbardziej skomplikowanych zadań diagnostycznych.

Odwiedź nasz sklep internetowy i kup badania laboratoryjne. Teraz dbanie o zdrowie jest jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Jak kupić badania online?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i skorzystania z naszych usług. Dzięki neoMedica możesz mieć pewność, że masz dostęp do badań laboratoryjnych na najwyższym poziomie. Nasza strona internetowa jest dostępna 24/7, abyś mógł zamówić badania zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. O naszej niezawodności świadczy zaufanie setek zadowolonych pacjentów.

Dołącz do nich już dziś i zadbaj o swoje zdrowie w sposób profesjonalny i wygodny.

*Regulamin promocji znajdziesz na stronie internetowej: www.sklep.neomedica.pl

Na czym polega ryzyko występowania dziedzicznych nowotworów?

Ocena ryzyka wystąpienia nowotworów dziedzicznych – na czym polega? Do powstania nowotworu dochodzi w momencie, gdy w prawidłowej komórce skumulują się różnego rodzaju błędy. To powoduje, że dana komórka nie może być już kontrolowana przez organizm jak chodzi o jej wzrost czy różnicowanie. Przyczyną powstania błędów w komórkach mogą być zarówno czynniki środowiskowe (z którymi […]

24.05.2023
Czytaj
Kup badania ze zniżką! -25% pakiety badań laboratoryjnych | Kup badanie online!

Drodzy Pacjenci! Przychodzimy do Was z kolejną promocją na badania laboratoryjne!  Promocja obwiązuje w naszym sklepie online! Zakupisz w nim badania laboratoryjne, pakiety badań laboratoryjnych oraz testy genetyczne. Kupisz wszystko online, a potem wystarczy, że odwiedzisz nas i nasz Punkt pobrań, by je wykonać. Po wizycie w punkcie pobrań otrzymasz specjalny kod, dzięki któremu wyniki […]

01.11.2023
Czytaj
Jakie są różnice między testami NIPT?

Nieinwazyjne testy prenatalne to badania, które nie zagrażają życiu ani zdrowiu matki oraz płodu. Obecnie na rynku istnieje szeroki wybór nieinwazyjnych testów prenatalnych. Większość z nich bazuje na badaniach krwi matki, na podstawie której określa się występujące tam wolne płodowe DNA dziecka, a także na testach PAPP-A. Między poszczególnymi testami występują jednak różnice. Poznaj pełną […]

04.04.2023
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę