Katarzyna Wójcicka - Marzec | ginekolog Poznań | neoMedica | umów się!
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Katarzyna Wójcicka – Marzec
dr n. med.

dr n. med. Katarzyna Wójcicka-Marzec specjalista w położnictwie i ginekologii.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od momentu rozpoczęcia specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii związana z Kliniką Ginekologii Operacyjnej Katedry Ginekologii, Położnictwa i Onkologii Ginekologicznej przy ul. Polnej 33 w Poznaniu. Regularnie pełni dyżury na Oddziale Porodowym oraz na Izbie Przyjęć.

W swojej pracy zawodowej nieustannie dąży do zdobywania nowych kwalifikacji praktycznych. Ukończyła kilkanaście kursów specjalistycznych i szkoleń z zakresu położnictwa i ginekologii.

W roku 2018 obroniła rozprawę doktorską (tematem rozprawy doktorskiej jest odpowiedź immunologiczna u pacjentek w wybranych nowotworach narządów płciowych kobiety).

Posiada Certyfikaty Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w Położnictwie i Ginekologii, leczenia i diagnostyki chorób sutka oraz wykonywania operacji plastycznych i rekonstrukcyjnych narządów płciowych kobiety.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Zajmuje się diagnostyką pacjentek dorosłych i młodzieży. Sprawuje kompleksową opiekę nad pacjentką w ciąży oraz w zakresie badań ginekologicznych, diagnostyki zmian onkologicznych, USG piersi, konsultacji specjalistycznych.

Szczególe zainteresowania obejmują leczenie operacyjne, zabiegi położnicze i chirurgii małoinwazyjnej.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych warsztatach, kursach i wykładach. W codziennej pracy stawia na rzetelnie przeprowadzone porady, badania w komfortowej atmosferze oraz zapewnienie pacjentce bezpieczeństwa i indywidualne podejście do potrzeb kobiety.

Wykonywane badania i konsultacje:

Umów wizytę u specjalisty
umów się
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę