Dr hab. n. med. Łukasz Kubaszewski

Kubaszewski

rejestracja telefoniczna:

rejestracja61 624 34 78

rejestracja730 730 710

 

rejestracja on-line:

spec. ortopedia i traumatologia
rejestracja online neomedica


Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Filozofia działania doktora to możliwość dokonania wraz z pacjentem wyboru adekwatnej procedury do typu oraz etapu schorzenia.

Leczenie zachowawcze i operacyjne:
1. idiopatycznych skolioz młodzieńczych
2. choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego
3. nowotworów pierwotnych i przerzutowych w obrębie kręgosłupa w tym:
4. usunięcie trzonu kręgu z zastosowaniem protezy trzonu kręgu
5. resekcji kości krzyżowej
6. zespołów bólowych w przebiegu zmian zwyrodnieniowych
7. deformacji kręgosłupa w przebiegu zaawansowanej choroby zwyrodnieniowej
8. kręgozmyków,
9. złamań urazowych
10. złamań w przebiegu osteoporozy


Doktor hab. Łukasz Kubaszewski ukończył studia medyczne w roku 1999 na PoznańskimUniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego, a w roku 2006 tamże obronił doktorat. Tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i narządu ruchu zdobył w roku 2008.
Brał udział w licznych seminariach i szkoleniach: we Francji Stypendium GICDEurope w zakresie nowoczesnych technik leczenia schorzeń kręgosłupa, w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Na sympozjach w Polsce wygłosił referaty i odczyty dotyczące schorzeń degeneratywnych układu kostnego.​
Dr Kubaszewski pełnił funkcję ordynatora oddziału ortopedycznego w Śremie, pracował jako konsultant w Klinice i Poliklinice Neuroortopedii i Neurologii, Instytutu Reumatologi im. E. Reicher w Warszawie, a od roku 2013 jest pracownikiem oddziału ortopedycznego w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, koordynując pracę zespołu lekarskiego zajmującego się chirurgią kręgosłupa.
Dr Kubaszewski jest nauczycielem akademickim. Bierze udział w wielu międzynarodowych projektach i badaniach klinicznych, opracował własne techniki leczenia operacyjnego nowotworów pierwotnych kości krzyżowej.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty