Pakiet zdrowa trzustka | neoMedica | Poznań
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Zadbaj o swoją trzustkę!

Pakiet zdrowa trzustka

Masz objawy takie jak silne bóle brzucha, nudności i wymioty? Zbadaj swoją trzustkę! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy pakiet badań laboratoryjnych „Zdrowa trzustka”, które możesz wykonać w Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu.

Wczesne wykrycie zaburzenia pracy trzustki jest niezwykle ważne w leczeniu, dlatego zbadaj się już dziś!

Pakiet zdrowa trzustka zawiera 9 badań laboratoryjnych z krwi, które pomogą Ci w rozpoczęciu diagnostyki. Wstępna analiza badań z krwi pomoże zastosować odpowiednie leczenie. Kolejnym krokiem w profilaktyce jest badanie radiologiczne – USG jamy brzusznej, które również możesz wykonać w Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu. Pamiętaj, organ jakim jest trzustka jest bardzo podatny na uszkodzenia, w szczególności przy prowadzeniu złego trybu życia. Mowa tutaj o  niewłaściwej diecie, nadużywaniu alkoholu czy paleniu tytoniu. Trzustka pełni istotne funkcje dla naszego organizmu, dlatego lekceważenie problemu może prowadzić do poważnych zaburzeń w funkcjonowaniu trzustki. 

Co zrobić by skorzystać z pakietu „Zdrowa trzustka”?

Wystarczy, że zgłosisz się do naszego Punktu pobrań od poniedziałku do piątku od 7:00 do 11:00 oraz w soboty od 8:00 do 11:00. Aby wykonać badania laboratoryjne nie wymagamy wcześniejszej rejestracji.

Pamiętaj, najważniejsze dla nas jest Wasze zdrowie!

Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę