Dzień Ojca w neoMedica!
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Dzień Ojca w neoMedica!

W trosce o zdrowie naszych Ojców przygotowaliśmy specjalną promocję -20% na pakiet badań laboratoryjnych Recepta na zdrowie dla mężczyzn. Promocja ta obowiązuje przez cały czerwiec.

To idealny moment na przypomnienie swoim Ojcom jak ważne jest ich zdrowie!

Pakiet „Recepta na zdrowie dla mężczyzn” – co zawiera?

Pakiet zawiera 22 badania laboratoryjne z krwi, moczu oraz kału pacjenta. Recepta na zdrowie dla mężczyzn” jest specjalną ofertą badań laboratoryjnych dla mężczyzn, którym zależy na utrzymaniu dobrego zdrowia. Dzięki wykonaniu tych kilku badań laboratoryjnych można uzyskać ogólną opinię na temat własnego zdrowia, co daje wstęp do dalszego postępowania, diagnostycznego lub leczniczego. Każdy mężczyzna, który jak najdłużej chce cieszyć się pełnią zdrowia i móc korzystać co dzień z życia, powinien troszczyć się o siebie i kontrolować swój stan poprzez wykonywanie badań czy korzystanie z wizyt lekarskich.

Jak skorzystać z pakietu badań laboratoryjnych?

Możesz „kupić zdrowie” w formie vouchera podarunkowego lub sam skorzystać z promocji! Wystarczy, że zgłosisz się lub zabierzesz swojego Tatę do naszego punktu pobrań w neoMedica w Poznaniu i powiesz hasło „TATA20”.

By móc skorzystać ze wszystkich badań, które oferuje pakiet „Recepta na zdrowie dla mężczyzn” należy przynieść ze sobą gotową próbkę moczu i kału, nie zapominając o tym by być na czczo.

Punkt pobrań w Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-11, a także w soboty w godzinach 8-11!

Twoje zdrowie i zdrowie osób najbliższych jest najważniejsze!

DZIĘKUJEMY za Waszą obecność w sobotę! Wykonaliśmy 895 badań laboratoryjnych!

Kochani Pacjenci, chcemy Wam serdecznie podziękować za tak entuzjastyczne przyjęcie naszej akcji promocyjnej -50% na wszystkie badania laboratoryjne!  W sobotę 22/10/2022 spotkaliśmy się aż z 71 Pacjentami w 3 godziny, co przez pierwsze 2 godziny otwarcia naszych punktów pobrań dało średnią wykonywania 5 badań na minutę!  Raz jeszcze dziękujemy i obiecujemy, że powtórzymy podobną akcję […]

24.10.2022
Czytaj
Już w neoMedica! Test genetyczny VeniSafe!

Drodzy Pacjenci! Przychodzimy do Was z nowością! Już teraz możesz wykonać badanie genetyczne VeniSafe – badanie oceniające ryzyko żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej  w Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu! Czym jest żylna choroba zakrzepowo-zatorowa? Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa charakteryzuje się powstawaniem skrzepów krwi w żyłach, w wyniku których przepływ w żyłach jest utrudniony bądź nawet niemożliwy. Mimo, że […]

09.09.2022
Czytaj
Przedłużamy promocję na test NIFTY PRO! Tylko w październiku!

Drogie Pacjentki! Na Waszą prośbę przedłużamy akcję promocyjną na badanie genetyczne NIFTY PRO. Już w październiku cena badania wynosi 2289zł! Promocja obowiązuje do końca października. Każda Pacjentka, która w październiku zdecyduje się wykonać test NIFTY PRO zaoszczędzi 61 zł a także otrzyma voucher na badania laboratoryjne o wartości 100zł. Test genetyczny NIFTY PRO można wykonać […]

04.10.2022
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę