Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Dzień Ojca w neoMedica!

W trosce o zdrowie naszych Ojców przygotowaliśmy specjalną promocję -20% na pakiet badań laboratoryjnych Recepta na zdrowie dla mężczyzn. Promocja ta obowiązuje przez cały czerwiec.

To idealny moment na przypomnienie swoim Ojcom jak ważne jest ich zdrowie!

Pakiet „Recepta na zdrowie dla mężczyzn” – co zawiera?

Pakiet zawiera 22 badania laboratoryjne z krwi, moczu oraz kału pacjenta. Recepta na zdrowie dla mężczyzn” jest specjalną ofertą badań laboratoryjnych dla mężczyzn, którym zależy na utrzymaniu dobrego zdrowia. Dzięki wykonaniu tych kilku badań laboratoryjnych można uzyskać ogólną opinię na temat własnego zdrowia, co daje wstęp do dalszego postępowania, diagnostycznego lub leczniczego. Każdy mężczyzna, który jak najdłużej chce cieszyć się pełnią zdrowia i móc korzystać co dzień z życia, powinien troszczyć się o siebie i kontrolować swój stan poprzez wykonywanie badań czy korzystanie z wizyt lekarskich.

Jak skorzystać z pakietu badań laboratoryjnych?

Możesz „kupić zdrowie” w formie vouchera podarunkowego lub sam skorzystać z promocji! Wystarczy, że zgłosisz się lub zabierzesz swojego Tatę do naszego punktu pobrań w neoMedica w Poznaniu i powiesz hasło „TATA20”.

By móc skorzystać ze wszystkich badań, które oferuje pakiet „Recepta na zdrowie dla mężczyzn” należy przynieść ze sobą gotową próbkę moczu i kału, nie zapominając o tym by być na czczo.

Punkt pobrań w Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-11, a także w soboty w godzinach 8-11!

Twoje zdrowie i zdrowie osób najbliższych jest najważniejsze!

neoMedica z certyfikatem jakości!

To dzięki Wam –  naszym Pacjentom możemy pochwalić się dziś wyjątkowym wyróżnieniem, jakim jest Certyfikat jakości przekazywany przez profil kliniki.pl  Otrzymaliśmy od Państwa niesamowitą ocenę – 9,2! Dziękujemy Wam za zaufanie do naszej placówki i naszego personelu, za wybór neoMedica! Dzięki Pacjentom wciąż możemy się rozwijać i szkolić. Wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne, […]

28.12.2022
Czytaj
Koronawirus – jak zapobiegać zakażeniu? – ważne informacje dla Pacjentów

Z uwagi na nowe zarażenia SARS-CoV-2 w Polsce, zalecamy stosowanie się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego:     1. Zalecenia dla osób, które były w miejscach występowania koronawirusa lub miały kontakt z osobą zakażoną   Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w miejscu, gdzie występuje koronawirus lub miałeś kontakt z osobą […]

10.03.2020
Czytaj
🖤 Black Friday w neoMedica!

Czy jesteś gotowy na najbardziej oczekiwany dzień zakupów w roku? Black Friday to idealna okazja, aby znaleźć niezwykłe promocje i oszczędzić dużo pieniędzy. W neoMedica również przygotowaliśmy coś specjalnego dla Ciebie! Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. Tylko jutro – 24.11.2023r. wszystkie badania laboratoryjne dostępne w naszym sklepie internetowym będą dostępne za połowę ceny! Tak, […]

23.11.2023
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę