Dzień Ojca w neoMedica!
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Dzień Ojca w neoMedica!

W trosce o zdrowie naszych Ojców przygotowaliśmy specjalną promocję -20% na pakiet badań laboratoryjnych Recepta na zdrowie dla mężczyzn. Promocja ta obowiązuje przez cały czerwiec.

To idealny moment na przypomnienie swoim Ojcom jak ważne jest ich zdrowie!

Pakiet „Recepta na zdrowie dla mężczyzn” – co zawiera?

Pakiet zawiera 22 badania laboratoryjne z krwi, moczu oraz kału pacjenta. Recepta na zdrowie dla mężczyzn” jest specjalną ofertą badań laboratoryjnych dla mężczyzn, którym zależy na utrzymaniu dobrego zdrowia. Dzięki wykonaniu tych kilku badań laboratoryjnych można uzyskać ogólną opinię na temat własnego zdrowia, co daje wstęp do dalszego postępowania, diagnostycznego lub leczniczego. Każdy mężczyzna, który jak najdłużej chce cieszyć się pełnią zdrowia i móc korzystać co dzień z życia, powinien troszczyć się o siebie i kontrolować swój stan poprzez wykonywanie badań czy korzystanie z wizyt lekarskich.

Jak skorzystać z pakietu badań laboratoryjnych?

Możesz „kupić zdrowie” w formie vouchera podarunkowego lub sam skorzystać z promocji! Wystarczy, że zgłosisz się lub zabierzesz swojego Tatę do naszego punktu pobrań w neoMedica w Poznaniu i powiesz hasło „TATA20”.

By móc skorzystać ze wszystkich badań, które oferuje pakiet „Recepta na zdrowie dla mężczyzn” należy przynieść ze sobą gotową próbkę moczu i kału, nie zapominając o tym by być na czczo.

Punkt pobrań w Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-11, a także w soboty w godzinach 8-11!

Twoje zdrowie i zdrowie osób najbliższych jest najważniejsze!

Jak się przygotować do testu obciążenia glukozą?

UWAGA! W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA COVID 19 – TESTU OBCIĄŻENIA GLUKOZĄ NIE WYKONUJEMY. Test obciążenia glukozą – inaczej nazywany krzywą cukrową, krzywą glikemiczną lub testem OGTT wykonuje się u osób z podejrzeniem cukrzycy typu 2. lub cukrzycy ciążowej. W uproszczeniu, test ten polega na: wykonaniu badania poziomu cukru we krwi na czczo wypiciu roztworu glukozy zbadaniu […]

27.09.2019
Czytaj
Koronawirus – ważne informacje dla Pacjentów – cz. II

Szanowni Pacjenci, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z zagrożeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 tzw. koronawirusem, prosimy Pacjentów o przestrzeganie wszystkich zasad higieny, bezpieczeństwa oraz profilaktyki związanej z koronawirusem, dostępnych tutaj -> ZASADY PROFILAKTYKI ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM. Ponad to, prosimy, aby: Do neoMedica na wizyty lekarskie PRZYCHODZIĆ SAMEMU, a wyłącznie jeśli jest to konieczne z JEDNYM OPIEKUNEM.  […]

12.03.2020
Czytaj
W maju do NIFTY PRO karty ciąży w prezencie!

Śpieszymy z niespodziankami dla naszych Pacjentek, które chcą wykonać test NIFTY PRO w neoMedica w kwietniu i maju 2022! Do każdego testu Pacjentka otrzyma w prezencie karty ciąży, które będą piękną pamiątką dla Rodziców jak i dla Dziecka! Dużą popularnością cieszą się zdjęcia uwieczniania kolejnych miesięcy i lat z życia dziecka. Dlaczego nie zacząć zbierać […]

30.03.2022
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę