Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Kup badania ze zniżką! -25% pakiety badań laboratoryjnych | Kup badanie online!

Drodzy Pacjenci!

Przychodzimy do Was z kolejną promocją na badania laboratoryjne! 

Promocja obwiązuje w naszym sklepie online! Zakupisz w nim badania laboratoryjne, pakiety badań laboratoryjnych oraz testy genetyczne.

Kupisz wszystko online, a potem wystarczy, że odwiedzisz nas i nasz Punkt pobrań, by je wykonać. Po wizycie w punkcie pobrań otrzymasz specjalny kod, dzięki któremu wyniki badań pobierzesz online, bez wychodzenia z domu! A to jeszcze nie wszystko!W naszym sklepie internetowym znajdziesz kompleksową ofertę badań laboratoryjnych. Oferujemy badania krwi, moczu, kału, a także badania genetyczne, serologiczne, hormonalne i wiele innych. Nasze usługi mogą sprostać zarówno potrzebom pacjentów indywidualnych, jak i wymaganiom profesjonalistów medycznych.

Przygotowaliśmy dla Was prezenty:

-15% na badania laboratoryjne

-25% na pakiety badań

Promocja będzie trwać do 23 listopada! To idealny moment, by zadbać o swoje zdrowie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Tylko teraz, zakupy online = lepsza cena! Komfort? Oszczędność czasu? Promocyjne ceny? Tak, to wszystko oferuje Wam neoMedica!

W neoMedica wiemy, że dokładność wyników jest kluczowa. Dlatego nasze laboratorium wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie badań z najwyższą precyzją.

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych specjalistów laboratoryjnych, którzy są gotowi podjąć się najbardziej skomplikowanych zadań diagnostycznych.

Odwiedź nasz sklep internetowy i kup badania laboratoryjne. Teraz dbanie o zdrowie jest jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Jak kupić badania online?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i skorzystania z naszych usług. Dzięki neoMedica możesz mieć pewność, że masz dostęp do badań laboratoryjnych na najwyższym poziomie. Nasza strona internetowa jest dostępna 24/7, abyś mógł zamówić badania zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. O naszej niezawodności świadczy zaufanie setek zadowolonych pacjentów.

Dołącz do nich już dziś i zadbaj o swoje zdrowie w sposób profesjonalny i wygodny.

*Regulamin promocji znajdziesz na stronie internetowej: www.sklep.neomedica.pl

Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę