Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Kup badania ze zniżką! -25% pakiety badań laboratoryjnych | Kup badanie online!

Drodzy Pacjenci!

Przychodzimy do Was z kolejną promocją na badania laboratoryjne! 

Promocja obwiązuje w naszym sklepie online! Zakupisz w nim badania laboratoryjne, pakiety badań laboratoryjnych oraz testy genetyczne.

Kupisz wszystko online, a potem wystarczy, że odwiedzisz nas i nasz Punkt pobrań, by je wykonać. Po wizycie w punkcie pobrań otrzymasz specjalny kod, dzięki któremu wyniki badań pobierzesz online, bez wychodzenia z domu! A to jeszcze nie wszystko!W naszym sklepie internetowym znajdziesz kompleksową ofertę badań laboratoryjnych. Oferujemy badania krwi, moczu, kału, a także badania genetyczne, serologiczne, hormonalne i wiele innych. Nasze usługi mogą sprostać zarówno potrzebom pacjentów indywidualnych, jak i wymaganiom profesjonalistów medycznych.

Przygotowaliśmy dla Was prezenty:

-15% na badania laboratoryjne

-25% na pakiety badań

Promocja będzie trwać do 23 listopada! To idealny moment, by zadbać o swoje zdrowie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Tylko teraz, zakupy online = lepsza cena! Komfort? Oszczędność czasu? Promocyjne ceny? Tak, to wszystko oferuje Wam neoMedica!

W neoMedica wiemy, że dokładność wyników jest kluczowa. Dlatego nasze laboratorium wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie badań z najwyższą precyzją.

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych specjalistów laboratoryjnych, którzy są gotowi podjąć się najbardziej skomplikowanych zadań diagnostycznych.

Odwiedź nasz sklep internetowy i kup badania laboratoryjne. Teraz dbanie o zdrowie jest jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Jak kupić badania online?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i skorzystania z naszych usług. Dzięki neoMedica możesz mieć pewność, że masz dostęp do badań laboratoryjnych na najwyższym poziomie. Nasza strona internetowa jest dostępna 24/7, abyś mógł zamówić badania zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. O naszej niezawodności świadczy zaufanie setek zadowolonych pacjentów.

Dołącz do nich już dziś i zadbaj o swoje zdrowie w sposób profesjonalny i wygodny.

*Regulamin promocji znajdziesz na stronie internetowej: www.sklep.neomedica.pl

Badanie krwi kreatynina – co to jest?

Badanie krwi kreatynina Kreatynina jest jednym z najczęściej wykonywanych badań z krwi w naszym punkcie pobrań w Poznaniu. Głównym celem oznaczania poziomu kreatyniny jest ocena stanu zdrowia nerek – ich wydolności przy przebyciu różnych chorób, ale też po narażeniu na różne substancje takie jak leki czy szkodliwe toksyny. ➡️ Zapraszamy do  skorzystania z oferty: badania […]

19.01.2023
Czytaj
Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim ZDROWIE!

Najczęstsze rozmowy ostatnich dni dotyczą prezentów świątecznych – tych kupionych lub tych, na które nie ma jeszcze pomysłu… A jakby tak podarować bliskim bezcenny prezent jakim jest zdrowie? Vochery podarunkowe na pakiety i programy profilaktyczne w neoMedica W neoMedica możesz kupić najbliższym dowolny pakiet lub program badań profilaktycznych. Wybór jest naprawdę spory i znajdzie się […]

05.12.2019
Czytaj
Badania na nietolerancję glutenu w neoMedica w Poznaniu!

Podejrzewasz u siebie nietolerancje pokarmową po spożyciu produktów zawierających gluten? Masz wzdęcia? Bóle brzucha czy zauważyłeś u siebie inne reakcje alergiczne? W trosce o twoje zdrowie w Centrum Medycznym neoMedica możesz wykonać najważniejsze badania laboratoryjne z krwi w kierunku oceny nietolerancji pokarmowej. Pakiet badań gluten zawiera 6 najważniejszych badań laboratoryjnych z krwi m.in. immunoglobulina IgA […]

13.06.2022
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę