Test NIFTY PRO Poznań | Promocja 2249 zł + 100 zł VOUCHER!
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Najniższa cena badania NIFTY PRO w tym roku! Tylko we wrześniu!

Kochane Pacjentki!

Przygotowaliśmy dla Was aż 2 niespodzianki! Obniżamy cenę badania NIFTY PRO o 101 zł! Cena spada z 2350zł na 2249zł, promocja obowiązuje przez cały wrzesień 2022! 

Każda Pacjentka, która we wrześniu zdecyduje się wykonać badanie NIFTY PRO zaoszczędzi aż 101 zł i otrzyma od nas dodatkowo voucher na badania laboratoryjne o wartości 100zł! Taka promocja już się nie powtórzy!

Wiemy, że często decydujecie się na wykonanie tego badania, a oczekiwanie na wynik wiąże się z nie lada stresem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak jest to dla Was ważne. Z tego właśnie powodu dokładamy wszelkich starań, aby proces realizacji badania NIFTY PRO w CM neoMedica przebiegał bez zakłóceń i wynik trafił na skrzynkę mailową jak najszybciej!

Jakie badania obejmuje voucher prezentowy o wartości 100,00 zł?

W podziękowaniu za wybór naszej placówki jako miejsca wykonania tego badania, przychodzimy do Was z wartościowym prezentem.

Każda pacjentka, która we wrześniu wykona u nas badanie NIFTY PRO w promocyjnej cenie 2249zł dodatkowo w punkcie pobrań otrzyma voucher uprawniający do wykonania dowolnych badań laboratoryjnych w naszej placówce. Termin realizacji  vouchera upływa 31/10/2022. Badania można wykonać od poniedziałku do piątku od 7:00 do 11:00 oraz w soboty od 8:00 do 11:00. 

 

W jaki sposób mogę skorzystać z promocji?

Wystarczy, że wykonasz lub wykupisz badanie NIFTY PRO we wrześniu. To wszystko – niczego więcej nie wymagamy! Każda z Pacjentek, która spełni ten warunek otrzyma od nas voucher na wykonanie badań laboratoryjnych o wartości 100,00 zł oraz obniżoną cenę badania!

Co zyskasz z promocji badania NIFTY PRO?

Wykonasz badanie genetyczne NIFTY PRO w promocyjnej cenie 2249zł i zaoszczędzisz aż 101zł! a dodatkowo otrzymasz w prezencie voucher o wartości 100zł do wykorzystania na dowolne badania laboratoryjne w punkcie pobrań CM neoMedica w Poznaniu!

Jak przygotować się do testu NIFTY PRO?

Pamiętaj, że do badania NIFTY PRO nie trzeba być na czczo. Nie obowiązuje do niego specjalne przygotowanie. Badanie wykonywane jest od poniedziałku do piątku. O dokładnej godzinie poinformujemy Cię podczas rejestracji. Na badanie NIFTY PRO możesz umówić się również online na www.neomedica.pl Test genetyczny NIFTY PRO zaleca się wykonywać między 10 a 24 tygodniem ciąży. Ważne jest, abyś zabrała ze sobą potwierdzenie ciąży np. kartę ciąży lub potwierdzenie ciąży od lekarza ginekologa. Czas oczekiwania na wynik to około 10 dni roboczych. Wynik otrzymasz niezwłocznie na podany przez Ciebie adres e-mail oraz otrzymasz SMS, że wynik czeka w skrzynce mailowej!

Zapraszamy!

 

UMÓW SIĘ NA TEST NIFTY PRO W SUPER CENIE!

 

Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę