Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Test NIFTY PRO w lipcu w promocyjnej cenie 2150,00 zł! + voucher 100,00 zł

Drogie Pacjentki!

Przygotowaliśmy dla Was wakacyjną promocję. Obniżamy cenę testu genetycznego NIFTY PRO o 200zł! Cena promocyjna badania genetycznego spada z 2350zł na 2150zł! Promocja obowiązuje przez cały lipiec.

Przypominamy również, że jeśli zdecydujesz się wykonać test genetyczny Nifty Pro to poza obecną promocją otrzymujesz VOUCHER na dowolne badania laboratoryjne o wartości 100zł!

Sprawdź czym jest test genetyczny Nifty Pro 

NIFTY PRO – test genetyczny

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że wykonasz lub wykupisz test genetyczny Nifty Pro w lipcu 2023r. w neoMedica w Poznaniu.

To wszystko! Każda z Pacjentek, która zdecyduje się wykonać test genetyczny Nifty Pro w neoMedica w Poznaniu otrzyma od nas VOUCHER na wykonanie dowolnych badań laboratoryjnych o wartości 100zł oraz obniżoną cenę badania!

Jakie badania laboratoryjne obejmuje voucher?

W podziękowaniu za wybór neoMedica w Poznaniu jako miejsce wykonania testu genetycznego Nifty Pro każda z Pacjentek otrzyma prezent w postaci Vouchera  na dowolne badania laboratoryjne. To do Pacjentki należy wybór jakie badania laboratoryjne z krwi chce wykonać. Czas na zrealizowanie vouchera to dwa miesiące od dnia wykonania testu genetycznego Nifty Pro.

➡️ Sprawdź pełną ofertę badań – badania krwi Poznań

Jak skorzystać z prezentu? Wystarczy, że Pacjentka zgłosi się do punktu pobrań w neoMedica w Poznaniu w godzinach otwarcia tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7-14 oraz w soboty w godz. 8-11. Nie wymagamy wcześniejszej rejestracji.

Jak umówić się na test genetyczny Nifty Pro w neoMedica w Poznaniu?

By móc wykonać test genetyczny Nifty Pro w neoMedica w Poznaniu, musisz umówić się na konkretny termin. Rejestrację możesz dokonać w następujący sposób:

1️⃣ Poprzez rejestrację online na naszej stronie: www.neomedica.pl

2️⃣ Przez naszą infolinię, skontaktuj się pod numer: 730 730 710

3️⃣Poprzez e-mail, napisz do nas, a my zaproponujemy odpowiedni termin badania.

Test genetyczny Nifty Pro zaleca się wykonywać między 10 a 24 tygodniem ciąży. Ważne jest, abyś zabrała ze sobą potwierdzenie ciąży np. kartę ciąży lub potwierdzenie ciąży od lekarza ginekologa. Czas oczekiwania na wynik to około 10 dni roboczych. Wynik otrzymasz niezwłocznie na podany przez Ciebie adres e-mail oraz otrzymasz SMS, że wynik czeka w skrzynce mailowej!

Pamiętaj, że do badania NIFTY PRO nie trzeba być na czczo. Nie obowiązuje do niego specjalne przygotowanie.

Jak wygląda wykonanie testu Nifty Pro?

Jakie są różnice między testami NIPT?

Nieinwazyjne testy prenatalne to badania, które nie zagrażają życiu ani zdrowiu matki oraz płodu. Obecnie na rynku istnieje szeroki wybór nieinwazyjnych testów prenatalnych. Większość z nich bazuje na badaniach krwi matki, na podstawie której określa się występujące tam wolne płodowe DNA dziecka, a także na testach PAPP-A. Między poszczególnymi testami występują jednak różnice. Poznaj pełną […]

04.04.2023
Czytaj
Test NIFTY PRO przez cały grudzień w cenie 2350,00 zł + voucher 200,00 zł!

Drogie Pacjentki! Mamy dla Was wspaniałą świąteczną promocję! W grudniu badanie genetyczne NIFTY PRO wykonasz w cenie 2350zł, a w prezencie otrzymasz VOUCHER o wartości 200zł na dowolne badania laboratoryjne do wykorzystania w sklepie online neoMedica. Promocja obowiązuje przez cały grudzień 2023 roku. Sprawdź czym jest test genetyczny NIFTY PRO 👇🏼  NIFTY PRO – test […]

01.12.2023
Czytaj
Test genetyczny NIFTY PRO dostępny w neoMedica w Poznaniu!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich przyszłych Mam oraz kobiet, które obecnie są w ciąży! Od dziś w neoMedica w Poznaniu można wykonać nieinwazyjny test genetyczny NIFTY PRO! Jakie są główne zalety testu NIFTY PRO?   BEZPIECZNY – test NIFTY PRO jest bezpieczny dla mamy i dziecka – bez ryzyka poronienia     PROSTY – wystarczy […]

30.10.2019
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę