Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Promocja na suplementy Health Labs Care w neoMedica!

04.12.2023

W trosce o zdrowie naszych pacjentów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę – promocję na suplementy diety Health Labs Care!

Suplementy Health Labs Care są częścią naszego holistycznego podejścia do opieki zdrowotnej. Suplementacja na co dzień jest istotnym elementem wsparcia dla Twojego organizmu, obok konsultacji ze specjalistami.

Produkty Health Labs Care zostały zaprojektowane, aby sprostać kompleksowym potrzebom zdrowotnym naszych Pacjentów.

Pamiętaj ! Suplement diety nie posiada właściwości leczniczych i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dlaczego warto wybrać suplementy Health Labs Care w promocyjnej cenie?

  • Składniki najwyższej jakości: Wykorzystanie sprawdzonych składników zapewniających udokumentowaną skuteczność.
  • Badania w niezależnym laboratorium: Produkty są testowane przez certyfikowane laboratorium J.S. Hamilton Poland, gwarantujące najwyższe standardy jakości.
  • Ekologiczne opakowania: Suplementy pakowane są w szklane butelki z metalowymi nakrętkami, dbając o środowisko.
  • Współpraca z dietetykami: Suplementy są tworzone przy współudziale ekspertów w dziedzinie dietetyki, z użyciem najnowszych badań naukowych i technologii.
  • Czysty skład: Formuły produktów są wolne od zanieczyszczeń, zbędnych wypełniaczy, konserwantów i barwników.

Suplementy diety Health Labs Care, Health Labs Care, Witaminy, suplementacja, Centrum Medyczne neoMedica

Nowe ceny suplementów!

👉 ProtectMe Immune+ 139zł   110zł

👉 Vitamin D Natural 55zł  45zł

👉 HarmonyMe 199zł  169zł

👉 FertilMe 249zł  219zł

👉 MagneMe 139zł 109zł

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że przyjdziesz do Centrum Medycznego neoMedica w Poznaniu i zakupisz suplementy w promocyjnej cenie! To wszystko!

Nie czekaj! To idealna okazja, aby zadbać o zdrowie swoje lub bliskich, korzystając z produktów opartych na najwyższej jakości składnikach. Nie przegap tej wyjątkowej oferty w Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu.

Zadbaj o zdrowie bliskich – kup wyjątkowy prezent w postaci suplementów diety w promocyjnej cenie!

Nie przegap wyjątkowej okazji, by w promocyjnej cenie nabyć suplementy diety, które będą nie tylko wyrazem Twojej troski, ale i realnym wsparciem dla zdrowia i dobrej kondycji Twoich najbliższych!

Zapraszamy do Centrum Medycznego neoMedica w Poznaniu, gdzie znajdziesz suplementy Health Labs Care w promocyjnych cenach. To idealny czas, by pokazać bliskim, jak bardzo na nich zależy, obdarowując ich prezentem, który ma realny wpływ na ich zdrowie.

Punkt pobrań otwarty w SOBOTY!

Kochani Pacjenci, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od grudnia 2021 Punkt Pobrań będzie otwarty również w soboty! Godziny otwarcia Punktu Pobrań Poznań w soboty Punkt pobrań będzie otwarty w każdą sobotę od 8:00 do 11:00! Centrum Medyczne neoMedica w Poznaniu w soboty będzie czynne od 8:00 do 12:00. Badania laboratoryjne Poznań – neoMedica Soboty, to świetna […]

30.11.2021
Czytaj
Na czym polega badanie ECHO serca?

ECHO serca – na czym polega badanie? Echokardiografia, czyli badanie ECHO serca jest bardzo popularne w dziedzinie kardiologii. Służy m.in. do oceny przepływów wewnątrzsercowych (doppler), oceny kurczliwości mięśnia sercowego czy także oceny przepływu krwi serca i wad serca. ECHO jest badaniem ultrasonograficznym, co oznacza, że wykorzystuje echo ultradźwięków. Badanie jest nieinwazyjne i bezpieczne dla osób […]

30.09.2022
Czytaj
Już w neoMedica! Test genetyczny VeniSafe!

Drodzy Pacjenci! Przychodzimy do Was z nowością! Już teraz możesz wykonać badanie genetyczne VeniSafe – badanie oceniające ryzyko żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej  w Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu! Czym jest żylna choroba zakrzepowo-zatorowa? Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa charakteryzuje się powstawaniem skrzepów krwi w żyłach, w wyniku których przepływ w żyłach jest utrudniony bądź nawet niemożliwy. Mimo, że […]

09.09.2022
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę