Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Bartosz Neneman
lek.

Lekarz specjalista z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej oraz certyfikowany specjalista European Diploma in Radiology.

Wykonuje badania USG pacjentom dorosłym oraz dzieciom w każdym wieku, w tym noworodkom.

Absolwent prestiżowego I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Szkolenie specjalizacyjne zrealizował w dziale Diagnostyki Obrazowej Szpitala Klinicznego im. Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Jednostka ta specjalizuje się w zakresie diagnostyki chorób:

  • nowotworowych (w szczególności nowotworów piersi, płuc, układu moczowego i tkanek miękkich)
  • pulmonologicznych
  • hematologicznych
  • metabolicznych.

Doświadczenie w obszarze diagnostyki chorób dzieci – radiologii dziecięcej, zdobywał w trakcie staży w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera oraz podczas badań pacjentów poradni pediatrycznych i oddziałów dziecięcych.

Tematykę schorzeń naczyń krwionośnych Pan Doktor poznał podczas stażu w Dziale Radiologii Klinicznej Szpitala im. Przemienienia Pańskiego w Poznaniu oraz podczas licznych szkoleń i kursów.

Doświadczenie w pracy w warunkach ostrodyżurowych lek. Bartosz Neneman zdobył w Szpitalu HCP w Poznaniu oraz w wielkopolskich szpitalach powiatowych.

Lekarz Bartosz Neneman sukcesywnie pogłębia swoją widzę i kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach, jak i poprzez przynależność do lekarskich towarzystw naukowych – polskich i zagranicznych.

Wykonywane badania USG w neoMedica w Poznaniu:

Umów wizytę u lekarza
Umów się
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę