Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Katarzyna Dragan-Kapitan
lek.

Lekarz medycyny, specjalista w zakresie medycyny rodzinnej. Ukończyła wydział lekarski na Akademii Medycznej w Poznaniu w 1993r. Zaraz po stażu rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie – Medycyna Rodzinna.
Tytuł specjalisty II stopnia w tej dziedzinie uzyskała w grudniu 1997r.

Dzięki interdyscyplinarnej wiedzy pomaga swoim pacjentom w diagnostyce i leczeniu wielu najczęstszych schorzeń.

Jako lekarz ogólny, zajmuje się wykonywaniem badań profilaktycznych i diagnostycznych. Udziela pomocy osobom z bólami głowy, infekcjami układu oddechowego, pokarmowego i moczowego oraz innymi dolegliwościami. Dodatkowo w gabinecie wykonuje badania z zakresu medycyny pracy. W gabinecie wykonywane są badania wstępne, kontrolne i okresowe pracowników, którzy na stanowisku pracy nie mają żadnych czynników szkodliwych i warunków uciążliwych, praca przy komputerze do 4 godz. dziennie (dotyczy to także osób na stanowiskach pracy takich jak: nauczyciel, stanowiska w ochronie zdrowia, na uczelniach wyższych). Lekarz medycyny pracy w neoMedica NIE WYSTAWIA zaświadczeń do nauki w szkołach i uczelniach wyższych. 

Przeprowadzane są również badania kierowców (kat. A i B – tylko amatorzy, nie zawodowi kierowcy). Osoby cierpiące na choroby oczu, padaczkę uprzednio muszą wykonać badania okulistyczne, neurologiczne u lekarzy uprawnionych do wykonywania badań kierowców.

Wykonywane badania i zabiegi

Umów wizytę u specjalisty.
Umów się

Powiązane artykuły

22.07.2022
Profilaktyka chorób układu krążenia w neoMedica w Poznaniu!

CHUK czyli profilaktyka chorób układu krążenia jest to program profilaktyczny, który realizujemy w gabinecie lekarza rodzinnego. Program jest finansowany przez NFZ i powstał, aby zwiększyć wykrywalność schorzeń układu sercowo-naczyniowego w populacji. Choroby te są główną przyczyną zgonów wśród Polaków, co tylko pokazuje jak ważna jest tu profilaktyka. Dlaczego warto wziąć udział w programie? Jak pokazują […]

Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę