Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Michał Wielicki
lek.

Lek. Michał Wielicki jest doświadczonym specjalistą urologii z wieloletnim doświadczeniem, dedykowanym diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego.

Specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu schorzeń układu moczowo-płciowego u mężczyzn i kobiet, w tym:

  • Diagnostyka i terapia chorób prostaty (np. łagodny rozrost, zapalenie).

  • Leczenie zakażeń układu moczowego.

  • Diagnostyka onkologiczna (nowotwory nerek, pęcherza, prostaty).

  • Leczenie zaburzeń erekcji i problemów andrologicznych.

Lek. Michał Wielicki stawia na indywidualne podejście do pacjenta, stosując nowoczesne techniki leczenia, które zapewniają szybki powrót do zdrowia i maksymalny komfort. Regularnie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach.

Przyjmuje jako urolog w ramach NFZ w Centrum Medycznym neoMedica przy ul. Świetlanej 25 w Poznaniu.

Umów się do specjalisty
Umow się na NFZ

FAQ - lek. Michał Wielicki, urolog na NFZ

Kim jest lek. Michał Wielicki?

Lek. Michał Wielicki jest doświadczonym specjalistą urologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn.

Gdzie przyjmuje lek. Michał Wielicki?

Lek. Michał Wielicki przyjmuje jako urolog w ramach NFZ w Centrum Medycznym neoMedica przy ul. Świetlanej 25 w Poznaniu.

Czy lek. Michał Wielicki przyjmuje na NFZ?

Tak, lek. Michał Wielicki przyjmuje pacjentów w poradni urologicznej neoMedica w ramach NFZ.

Z jakimi problemami można zgłosić się do urologa?

Do urologa warto zgłosić się m.in. przy problemach z oddawaniem moczu, bólu lub pieczeniu podczas mikcji, krwi w moczu, nawracających zakażeniach układu moczowego, bólu w podbrzuszu, problemach z prostatą lub zaburzeniach erekcji.

Czy lek. Michał Wielicki zajmuje się chorobami prostaty?

Tak, lek. Michał Wielicki zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób prostaty, m.in. łagodnego rozrostu prostaty oraz zapalenia prostaty.

Czy lek. Michał Wielicki konsultuje kobiety?

Tak, urolog konsultuje zarówno mężczyzn, jak i kobiety, m.in. przy zakażeniach układu moczowego, problemach z pęcherzem lub innych schorzeniach układu moczowego.

Czy lek. Michał Wielicki zajmuje się diagnostyką onkologiczną?

Tak, lek. Michał Wielicki zajmuje się diagnostyką onkologiczną w zakresie układu moczowo-płciowego, m.in. nowotworów nerek, pęcherza i prostaty.

Jak umówić wizytę do urologa na NFZ lek. Michała Wielickiego?

Wizytę można umówić online przez stronę neoMedica lub telefonicznie pod numerem 730 730 710. Aby umówić wizytę jest konieczne posiadanie skierowania!

Powiązane artykuły

01.10.2026
neoMedica nominowana w Plebiscycie Hipokrates 2026 w dwóch kategoriach!

neoMedica – nominacja w kategorii Przychodnia Roku 2026 Z ogromną radością możemy podzielić się kolejną wyjątkową wiadomością. Centrum Medyczne neoMedica zostało nominowane w Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2026 aż w dwóch kategoriach: „Przychodnia Roku 2026” oraz „Pediatra Roku 2026”. W kategorii pediatrycznej nominację otrzymała dr n. med. Agnieszka Bujnowska, pediatra neoMedica. To wyróżnienie jest dla nas […]

Czytaj
17.09.2026
Zawiadomienie o naruszeniu ochrony Pani/Pana danych osobowych

Szanowna Pani / Szanowny Panie, PRO SPA Sp. z o.o., prowadząca CM neoMedica z siedzibą przy ul. Świetlanej 25, 60-151 Poznań, jako administrator Pani/Pana danych osobowych, informuje o naruszeniu ochrony danych osobowych, które mogło dotyczyć Pani/Pana danych zawartych w anulowanym e-skierowaniu. Informujemy, że dane objęte niniejszym zawiadomieniem mogą pochodzić również z okresu, w którym administratorem […]

Czytaj
17.09.2026
Zawiadomienie o naruszeniu ochrony danych osobowych opiekuna Pacjenta

Szanowna Pani / Szanowny Panie, PRO SPA Sp. z o.o., prowadząca CM neoMedica z siedzibą przy ul. Świetlanej 25, 60-151 Poznań, jako administrator danych osobowych, informuje o naruszeniu ochrony danych osobowych, które mogło dotyczyć danych pacjenta pozostającego pod Pani/Pana opieką lub reprezentowanego przez Panią/Pana jako przedstawiciela ustawowego, a także Pani/Pana danych osobowych znajdujących się w […]

Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę