Doktor Sieńko na Światowym Kongresie Kardiologicznym 2019 - neoMedica
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Doktor Sieńko na Światowym Kongresie Kardiologicznym 2019

05.09.2019

W Paryżu odbył się Światowy Kongres Kardiologiczny (World Congress of Cardiology) połączony z kongresem Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (European Society of Cardiology – ESC) 2019.

Kongres to najważniejsze i największe tego typu wydarzenie, skupiające wokół siebie najlepszych specjalistów z dziedziny kardiologii na świecie.

Edycja 2019 zgromadziła międzynarodowe towarzystwo ponad 30 000 specjalistów kardiologii, którzy uczestniczyli w ponad 500 sesjach naukowych.

Najważniejszym celem kongresu jest wymiana doświadczeń i wiedzy w zakresie globalnych chorób i zdrowia układu krążenia. Szczególną uwagę zwracając na rozpowszechnianie się chorób układu krążenia, objawach klinicznych, strategiach zapobiegania, metodach diagnostycznych i postępowaniu w chorobach sercowo-naczyniowych na całym świecie.

W kongresie brał udział nasz lekarz specjalista kardiologii dr n. med. Andrzej Sieńko, który na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu kardiologii na najbardziej prestiżowych konferencjach na świecie.

 

 

Andrzej Sieńko

dr n. med.

UMÓW WIZYTĘ

 

 

Jak wyglądają wyniki badań Holter ciśnieniowy RR?

Podczas konsultacji lekarskiej dokonuje się zwykle pojedynczego pomiaru ciśnienia, zwłaszcza w przypadku, kiedy wizyta jest wskazana do zlokalizowania źródła problemów związanych z pracą serca. Wynik nie pokazuje jednak faktycznej wielkości ciśnienia tętniczego, jaką pacjent ma na co dzień w czasie wykonywania normalnych codziennych czynności. Dlatego też zlecenie bardziej szczegółowej analizy, którą umożliwia badanie holterem ciśnieniowym jest kluczowe w diagnostyce Pacjenta.    Co to jest Holter ciśnieniowy (RR)?  Holter ciśnieniowy jest urządzeniem, które pozwala na wykonanie diagnostycznego […]

08.12.2021
Czytaj
Nowość w neoMedica! Holtery EKG oraz RR dla dorosłych i dzieci!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich naszych Pacjentów kardiologicznych! W neoMedica można już wykonać badania HOLTERA! Rozszerzyliśmy naszą ofertę kardiologiczną o: HOLTER EKG dla dorosłych  HOLTER EKG dla dzieci od 2 roku życia HOLTER CIŚNIENIOWY (RR) dla dorosłych  HOLTER CIŚNIENIOWY (RR) dla dzieci od 7 roku życia EVENT HOLTER dla dorosłych Badania holtera EKG oraz […]

25.10.2021
Czytaj
Lekarze alarmują – większość dorosłych Polaków jest zagrożona hipercholesterolemią – sprawdź!

Hipercholesterolemia jest to choroba wywołana zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi człowieka. Choroba sama w sobie jest groźna i niestety może powodować szereg bardzo poważnych powikłań. Według analiz epidemiologicznych w latach 2013-2014 hipercholesterolemia dotykała ponad 70% dorosłych mężczyzn i ponad 64% dorosłych kobiet w Polsce. Przerażający jest też fakt, że wśród osób chorych, tylko niewielka […]

26.02.2019
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę