Doktor Sieńko na Światowym Kongresie Kardiologicznym 2019 | neoMedica
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-13:00

Doktor Sieńko na Światowym Kongresie Kardiologicznym 2019

05.09.2019

W Paryżu odbył się Światowy Kongres Kardiologiczny (World Congress of Cardiology) połączony z kongresem Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (European Society of Cardiology – ESC) 2019.

Kongres to najważniejsze i największe tego typu wydarzenie, skupiające wokół siebie najlepszych specjalistów z dziedziny kardiologii na świecie.

Edycja 2019 zgromadziła międzynarodowe towarzystwo ponad 30 000 specjalistów kardiologii, którzy uczestniczyli w ponad 500 sesjach naukowych.

Najważniejszym celem kongresu jest wymiana doświadczeń i wiedzy w zakresie globalnych chorób i zdrowia układu krążenia. Szczególną uwagę zwracając na rozpowszechnianie się chorób układu krążenia, objawach klinicznych, strategiach zapobiegania, metodach diagnostycznych i postępowaniu w chorobach sercowo-naczyniowych na całym świecie.

W kongresie brał udział nasz lekarz specjalista kardiologii dr n. med. Andrzej Sieńko, który na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu kardiologii na najbardziej prestiżowych konferencjach na świecie.

 

 

Andrzej Sieńko

dr n. med.

UMÓW WIZYTĘ

 

 

Doktor Sieńko na Światowym Kongresie Kardiologicznym 2019

W Paryżu odbył się Światowy Kongres Kardiologiczny (World Congress of Cardiology) połączony z kongresem Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (European Society of Cardiology – ESC) 2019. Kongres to najważniejsze i największe tego typu wydarzenie, skupiające wokół siebie najlepszych specjalistów z dziedziny kardiologii na świecie. Edycja 2019 zgromadziła międzynarodowe towarzystwo ponad 30 000 specjalistów kardiologii, którzy uczestniczyli w […]

05.09.2019
Czytaj
Choroby kardiologiczne Polek – sprawdź co Ci grozi!

Choroby układu krążenia są najważniejszą przyczyną umieralności Polaków. Od lat statystyki są niezmienne – blisko połowa wszystkich zgonów w naszym kraju spowodowana jest chorobami serca! Nadal jednak przypisujemy je bardziej mężczyznom, niż kobietom. Kobiety w Polsce mają małą świadomość tego, jak bardzo są zagrożone. Codziennie umiera około 250 kobiet w Polsce. Co trzecia z nich […]

25.02.2020
Czytaj
Lekarze alarmują – większość dorosłych Polaków jest zagrożona hipercholesterolemią – sprawdź!

Hipercholesterolemia jest to choroba wywołana zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi człowieka. Choroba sama w sobie jest groźna i niestety może powodować szereg bardzo poważnych powikłań. Według analiz epidemiologicznych w latach 2013-2014 hipercholesterolemia dotykała ponad 70% dorosłych mężczyzn i ponad 64% dorosłych kobiet w Polsce. Przerażający jest też fakt, że wśród osób chorych, tylko niewielka […]

26.02.2019
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę