Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Test NIFTY PRO przez cały październik w promocyjnej cenie 2250,00 zł! + voucher 100,00 zł

Drogie Pacjentki!

Mamy dla Was wspaniałą  promocję!

Obniżamy cenę testu genetycznego NIFTY PRO o 100zł, dzięki czemu teraz badanie to kosztuje tylko 2250zł, zamiast 2350zł. Promocja obowiązuje przez cały październik 2023 roku.

Co więcej, jeśli zdecydujesz się wykonać test genetyczny NIFTY PRO w naszym centrum neoMedica w Poznaniu, otrzymasz dodatkowo VOUCHER o wartości 100zł na dowolne badania laboratoryjne!

Sprawdź czym jest test genetyczny NIFTY PRO 👇🏼 

NIFTY PRO – test genetyczny

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że wykonasz lub wykupisz test genetyczny NIFTY PRO w październiku 2023r. w neoMedica w Poznaniu.

To wszystko! Każda z Pacjentek, która zdecyduje się wykonać test genetyczny Nifty Pro w neoMedica w Poznaniu otrzyma od nas VOUCHER na wykonanie dowolnych badań laboratoryjnych o wartości 100zł oraz obniżoną cenę badania!

Jakie badania laboratoryjne obejmuje voucher?

W podziękowaniu za wybór neoMedica w Poznaniu jako miejsce wykonania testu genetycznego Nifty Pro każda z Pacjentek otrzyma prezent w postaci Vouchera  na dowolne badania laboratoryjne. To do Pacjentki należy wybór jakie badania laboratoryjne z krwi chce wykonać. Czas na zrealizowanie vouchera to dwa miesiące od dnia wykonania testu genetycznego Nifty Pro.

➡️ Sprawdź pełną ofertę badań – badania krwi Poznań

Jak skorzystać z prezentu? Wystarczy, że Pacjentka zgłosi się do punktu pobrań w neoMedica w Poznaniu w godzinach otwarcia tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7-14 oraz w soboty w godz. 8-11. Nie wymagamy wcześniejszej rejestracji.

Jak umówić się na test genetyczny NIFTY PRO w neoMedica w Poznaniu?

By móc wykonać test genetyczny Nifty Pro w neoMedica w Poznaniu, musisz umówić się na konkretny termin. Rejestrację możesz dokonać w następujący sposób:

1️⃣ Poprzez rejestrację online na naszej stronie: www.neomedica.pl

2️⃣ Przez naszą infolinię, skontaktuj się pod numer: 730 730 710

3️⃣Poprzez e-mail, napisz do nas, a my zaproponujemy odpowiedni termin badania.

Test genetyczny NIFTY PRO Poznań zaleca się wykonywać między 10 a 24 tygodniem ciąży. Ważne jest, abyś zabrała ze sobą potwierdzenie ciąży np. kartę ciąży lub potwierdzenie ciąży od lekarza ginekologa. Czas oczekiwania na wynik to około 10 dni roboczych. Wynik otrzymasz niezwłocznie na podany przez Ciebie adres e-mail oraz otrzymasz SMS, że wynik czeka w skrzynce mailowej!

Pamiętaj, że do badania NIFTY PRO nie trzeba być na czczo. Nie obowiązuje do niego specjalne przygotowanie.

Jak wygląda wykonanie testu Nifty Pro?

Najniższa cena badania NIFTY PRO w tym roku! Tylko we wrześniu!

Kochane Pacjentki! Przygotowaliśmy dla Was aż 2 niespodzianki! Obniżamy cenę badania NIFTY PRO o 101 zł! Cena spada z 2350zł na 2249zł, promocja obowiązuje przez cały wrzesień 2022!  Każda Pacjentka, która we wrześniu zdecyduje się wykonać badanie NIFTY PRO zaoszczędzi aż 101 zł i otrzyma od nas dodatkowo voucher na badania laboratoryjne o wartości 100zł! […]

30.08.2022
Czytaj
Kiedy pierwsza wizyta u ginekologa?

Dla większości pacjentek pierwsza wizyta u ginekologa wiąże się ze stresem. Nie wiemy jak będzie wyglądać badanie ginekologiczne, jesteśmy zawstydzone i nieco skrępowane. Uprzedzamy jednak, że podczas pierwszej wizyty nie musi tak być! Nasza mała dawka wiedzy z pewnością pomoże Ci się uspokoić, ale i przygotować do pierwszej wizyty u ginekologa. Pierwszy raz u ginekologa… […]

16.02.2023
Czytaj
Test NIFTY PRO w lipcu w promocyjnej cenie 2150,00 zł! + voucher 100,00 zł

Drogie Pacjentki! Przygotowaliśmy dla Was wakacyjną promocję. Obniżamy cenę testu genetycznego NIFTY PRO o 200zł! Cena promocyjna badania genetycznego spada z 2350zł na 2150zł! Promocja obowiązuje przez cały lipiec. Przypominamy również, że jeśli zdecydujesz się wykonać test genetyczny Nifty Pro to poza obecną promocją otrzymujesz VOUCHER na dowolne badania laboratoryjne o wartości 100zł! Sprawdź czym […]

26.06.2023
Czytaj
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę