nowość! Poradnia leczenia zespołów bólowych i schorzeń kręgosłupa - poradnia ortopedyczna

W placówce neoMedica została stworzona Poradnia Leczenia Zespołów Bólowych i Schorzeń kręgosłupa - poradnia ortopedyczna. Fachowy zespół lekarski daje gwarancję dopasowania odpowiednich działań terapeutycznych do aktualnych potrzeb pacjenta. W jego skład wchodzą ortopedzi:

prof. dr hab. n. med. Jacek Kaczmarczyk

dr hab. n. med. Łukasz Kubaszewski

lek. med. Wojciech Łabędź

dr n. med. Mikołaj Dąbrowski

Kompleksowa ocena z uwzględnieniem: stanu klinicznego zmian w badaniach radiologicznych oraz skuteczności działań rehabilitacyjnych pozwala zaplanować poszczególne etapy postępowania w poniższych schorzeniach:

  • skoliozach idiopatycznych
  • zespołach bólowych w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, zarówno ostrych jak i przewlekłych
  • chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego
  • kręgozmykach
  • zmian pourazowych
  • złamań w przebiegu osteoporozy
  • innych patologicznych złamań kręgów

Bóle mięśniowo-szkieletowe.
Problem powszechnie występuje we współczesnym świecie, a dolegliwości towarzyszą większości z nas, u niektórych występując częściej, u innych mogą występować sporadycznie.
Bywa, że nie zwracamy już uwagi na to, że boli nas grzbiet, szyja, łokieć, pośladki, biodro czy kolano. Uważamy, że już tak musi być a ból stanowi część życia. Zgłaszamy się natomiast do lekarza w ostrych stanach bólowych, które utrudniają codzienne funkcjonowanie; zdezorientowani i niespokojni o swoje zdrowie. Pomocy specjalistycznej szukamy w późnym stadium choroby, dlatego też należy pomyśleć o konsultacji trochę wcześniej, gdyż to właśnie profilaktyka a nie leczenie pozwala uzyskać najlepsze efekty i w pełni cieszyć się życiem.
Ogromnie ważna jest także kompleksowość opieki medycznej oraz wiedza połączona doświadczeniem.

Lekarze z Poradni leczenia zespołów bólowych i schorzeń kręgosłupa w neoMedica są dostępni codziennie w dogodnych terminach.


neomedica poznan

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty