Androlog | Poznań | neoMedica
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Androlog Poznań

Androlog Poznań, Konsultacja andrologiczna Poznań, Andrologia, USG jąder, Konsultacja specjalistyczna

Androlog Poznań

Andrologia zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń układu płciowego u mężczyzn, dziedzina zajmująca się męskim układem rozrodczym. Androlog pomaga w leczeniu m.in zaburzeń hormonalnych u mężczyzn, w leczeniu niepłodności a także w przypadku problemów z erekcją. Systematyczne konsultacje u androloga pozwalają na wczesne wykrycie schorzeń oraz zaburzeń w układzie moczowo-płciowym. Wizyta andrologiczna może okazać się priorytetowa w staraniach o dziecko, dlatego ważna jest wczesna diagnostyka w celu ustalenia przyczyny wszelkich niepowodzeń. W Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu podczas konsultacji andrologicznej lekarz może wykonać u Pacjenta badanie USG jąder i najądrzy.

Kiedy należy zgłosić się do androloga?

Pacjent powinien zgłosić się na konsultację do specjalisty androloga, kiedy występują objawy:

  • zaburzenia płodności
  • zaburzenia oddawania moczu
  • ból i obrzęk w okolicy narządów płciowych
  • nieprawidłowe wyniki badań moczu
  • choroby jąder (nowotwór, stany zapalne)
  • zaburzenia męskiego układu płciowego.

Konsultacja andrologiczna – cena:

Koszt konsultacji u specjalisty androloga w Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu wygląda następująco:

Na samą konsultację u specjalisty nie wymaga się szczególnego przygotowania. Jeśli Pacjent posiada wcześniejszą dokumentację medyczną wraz z wynikami badań laboratoryjnych powinien zabrać je ze sobą na konsultację.

Sprzęt USG w neoMedica

Jednym z ważniejszych badań w diagnostyce schorzeń i zaburzeń układu moczowo-płciowego jest badanie USG jąder i najądrzy. Jakość wykonywanego badania jest zależna także od sprzętu, na którym pracuje lekarz. Aparaty marki GE, w tym Vivid T8, spełnia aktualne standardy jakości w medycynie i technologii. Wykorzystując najnowsze ultrasonografy możemy oferować naszym pacjentom dokładne badania w bardzo dobrej jakości obrazu.

Badania specjalistyczne:

Nasi specjaliści:

Nadia Sawicka-Gutaj
Prof. UM dr hab. n. med.

Specjalista w zakresie endokrynologii i andrologii. Szczególne zainteresowania naukowe i kliniczne koncentruje wokół chorób tarczycy (nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, guzki tarczycy) oraz zaburzeń metabolicznych i leczenia otyłości.

Zobacz także:

Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę