Badania krwi Kobieta 30+ Poznań | neoMedica
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Pakiet badań Kobieta 30+

Badania krwi dla Kobiet 30+

Z myślą o kobietach, które ukończyły 30 rok życia przygotowaliśmy pakiet badań krwi, który warto wykonać w ramach co rocznej profilaktyki. Dzięki badaniom laboratoryjnym, które są zawarte w pakiecie Pacjentka może kompleksowo ocenić stan zdrowia swojego organizmu. Regularne wykonywanie badań profilaktycznych pozwoli w porę wykazać nieprawidłowości, które mogą nas zaniepokoić i skłonić do dalszej diagnostyki.

Pakiet zawierający aż 15 badań laboratoryjnych z krwi i moczu pozwoli uzyskać wstępną ocenę stanu zdrowia kobiety po 30 roku życia. Pakiet jest stworzony z myślą o kobietach powyżej 30 roku życia, kiedy często pojawiają się zaburzenia pracy tarczycy czy zaburzenia hormonalne. Pamiętajmy, że regularne wykonywanie badań laboratoryjnych z krwi, moczu oraz kału umożliwia wykrycie wielu schorzeń, a dzięki temu wcześniej można rozpocząć ich leczenie.

Pakiet Kobieta 30+ cena:

Decydując się na pakiet badań z krwi i moczu Kobieta 30+ masz okazję wykonać 15 badań laboratoryjnych w cenie 280 zł. Wykonując każde z badań osobno zapłacisz 338 zł. Wybierając pakiety badań laboratoryjnych oferty neoMedica nie tylko zaoszczędzisz ale i otrzymasz holistyczną informację o stanie zdrowia organizmu.

Cena regularna
338 zł
W pakiecie zaoszczędzasz 58 zł!
338 zł 280 zł

W pakiecie znajduje się 15 badań z krwi i moczu pacjenta:

  • morfologia – analiza krwi pod kątem ilości i jakości składników morfotycznych,
  • glukoza – pomiar cukru we krwi,
  • TSH, FT3, FT4 – badania określające stan zdrowia tarczycy,
  • ALT, AST – próby wątrobowe,
  • lipidogram (4 badania) – określa poziom cholesterolu całkowitego we krwi oraz frakcji LDL, HDL i triglicerydów,
  • kreatynina – badanie oceniające wydolność nerek,
  • żelazo – pozwala ocenić poziom tego pierwiastka we krwi, jego niedobór lub nadmiar,
  • ferrytyna – badanie pomocne przy wykrywaniu anemii,
  • ogólne badanie moczu – dostarcza informacji odnośnie funkcjonowania układu moczowego ale też występowania chorób takich jak: cukrzyca czy choroby wątroby.

Przygotowanie:

-do badań krwi, które obejmuje pakiet, pacjent musi zjawić się na czczo,

– próbkę moczu pacjent musi przynieść gotową na badanie. Przed pobraniem należy dokładnie umyć okolice intymne. Próbka zawiera mocz poranny, pobrany z tzw. środkowego strumienia moczu.

Czas oczekiwania na wynik badania to 1 dzień roboczy. W punkcie pobrań dostaną Państwo indywidualny kod, dzięki któremu wyniki będzie można sprawdzić i pobrać on-line.

Zobacz także:

Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę