Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Wizyta kardiologiczna w domu pacjenta Poznań

Wizyta kardiologiczna w domu Poznań

W trosce o zdrowie pacjentów w ofercie neoMedica w Poznaniu znajdziesz usługę – wizyty kardiologa w domu pacjenta. Ta opcja jest idealna dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić gabinetu lekarskiego osobiście. Usługa została stworzona z myślą o pacjentach dorosłych, w tym seniorów oraz osób leżących.

Wizyta kardiologa w domu to wygodna i bezpieczna alternatywa dla tradycyjnych wizyt w gabinecie lekarskim. Dbałość o zdrowie nie powinna być obarczona dodatkowymi trudnościami – wybierając naszą ofertę, otrzymujesz profesjonalną opiekę medyczną bez wychodzenia z domu. Badanie kardiologiczne wykonuje doświadczony kardiolog.

Jakie badania można wykonać podczas wizyty domowej?

Wizyta kardiologa w domu – jak się umówić?

Dzięki usłudze wizyta kardiologiczna w domu Pacjenta, mieszkańcy Poznania i okolic mogą przeprowadzić nieinwazyjną diagnostykę w zaciszu własnego mieszkania. Proces rezerwacji jest prosty i wygodny, a badanie przeprowadzane przez doświadczonego specjalistę kardiologa gwarantuje dokładność wyników. Jeśli cenisz komfort i profesjonalizm, skontaktuj się z nami.

3 kroki aby skorzystać z domowej wizyty kardiologa

  1. Zadzwoń i umów termin  zadzwoń na numer 730 730 710 i wybierz dogodny dla siebie termin na konsultację kardiologiczną
  2. Opłać za wizytę przelewem i wyślij potwierdzenie dokonania przelewu na adres mailowy: rejestracja@neomedica.pl
  3. Wizyta lekarza w domu pacjenta – specjalista kardiolog odwiedzi Cię w umówionym terminie

Wizyta kardiologiczna w domu Poznań – cena:

Oferujemy możliwość przeprowadzenia wizyty kardiologicznej w domu pacjenta na terenie Poznania i okolic. Koszt domowej wizyty kardiologicznej na terenie Poznania to koszt 1 200zł, w przypadku wizyty kardiologicznej poza Poznaniem cena ustalana jest indywidualnie ze względu na koszt dojazdu.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej usługi zadzwoń do nas: 730 730 710 a my zaproponujemy dogodny termin oraz wskażemy szczegółowe informacje.

Nasi specjaliści:

Andrzej Sieńko
dr n. med.

Doktor Andrzej Sieńko posiada ogromne doświadczenie w nieinwazyjnej diagnostyce chorób układu krążenia. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu: choroby niedokrwiennej serca, zaburzeń rytmu serca, nadciśnienia tętniczego, kardiomiopatii, niewydolności serca, wad serca, zaburzeń lipidowych.

Zobacz także:

Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę