Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

USG w domu pacjenta Poznań

USG w domu pacjenta Poznań

Badanie USG to metoda obrazowa pozwalająca na analizę wnętrza ciała. Dzięki niej lekarze mogą ocenić kształt, rozmiar i położenie narządu oraz ewentualne nieprawidłowości. W wielu przypadkach pozwala to na wczesne wykrycie różnych zmian, od zapalnych po nowotworowe.

Badanie USG w domu to nowoczesne podejście do diagnostyki obrazowej. Umożliwia ono dokładne zbadanie narządów wewnątrzustrojowych bez konieczności opuszczania własnego mieszkania. Dzięki temu pacjenci mogą czuć się komfortowo i bezstresowo podczas wykonywanego badania USG. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem tej metody, warto rozważyć jej liczne zalety.

Jakie badania USG można wykonać w domu?

USG z dojazdem do pacjenta – jak się umówić?

Dzięki usłudze badanie USG w domu, mieszkańcy Poznania i okolic mogą przeprowadzić nieinwazyjną diagnostykę w zaciszu własnego mieszkania. Proces rezerwacji jest prosty i wygodny, a badanie przeprowadzane przez doświadczonego radiologa gwarantuje dokładność wyników. Jeśli cenisz komfort i profesjonalizm, skontaktuj się z nami.

3 kroki aby skorzystać z USG w domu:

  1. Zadzwoń i umów termin zadzwoń na numer 730 730 710 i wybierz dogodny dla siebie termin na badanie USG w domu
  2. Opłać za badanie USG przelewem i wyślij potwierdzenie dokonania przelewu na adres mailowy: rejestracja@neomedica.pl
  3. Wizyta lekarza w domu pacjentaspecjalista radiolog odwiedzi Cię w umówionym terminie

Badanie USG w domu Poznań – dla jakich pacjentów dedykowane jest badanie?

Badanie USG w domu to nowoczesna usługa, która pozwala na przeprowadzenie profesjonalnej diagnostyki obrazowej bez konieczności wychodzenia z mieszkania. Ale dla kogo jest ona dedykowana?

  • Osób starszych: Wiele osób w podeszłym wieku ma trudności z poruszaniem się i docieraniem do placówek medycznych.
  • Osób niepełnosprawnych: Dla tych, którzy mają utrudnioną mobilność, badanie USG w domu to idealne rozwiązanie.
  • Pacjentów z chorobami przewlekłymi: Często takie osoby są osłabione lub ich stan zdrowia wymaga unikania miejsc publicznych.

Sprawdź inne badania USG wykonywane w neoMedica:

USG z dojazdem do pacjenta Poznań – cena:

Oferujemy możliwość przeprowadzenia badania USG w domu pacjenta na terenie Poznania i okolic. Koszt jednego badania USG wykonywanego na terenie Poznania przez specjalistę radiologa to koszt 1 200zł, w przypadku USG w domu Pacjenta poza Poznaniem cena ustalana jest indywidualnie ze względu na koszt dojazdu.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej usługi zadzwoń do nas: 730 730 710 a my zaproponujemy dogodny termin oraz wskażemy szczegółowe informacje.

USG w domu pacjenta Poznań - jak się przygotować do badania?

USG jamy brzusznej w domu pacjenta Poznań

Przygotowanie: Przygotowanie do badania USG jamy brzusznej w domu jest kluczowe dla uzyskania precyzyjnych wyników. Pamiętaj o byciu na czczo, przed badaniem nie jedz minimum 6 godzin, nie pij kawy, herbaty, napojów, nie pal papierosów. Na godzinę przed badaniem powinno się wypić około 2 szklanek wody i starać się nie oddawać moczu, tak aby pęcherz pozostał wypełniony i można go było ocenić podczas badania. W celu uzyskania więcej informacji skontaktuj  się z nami.

USG tarczycy w domu pacjenta Poznań

Przygotowanie: Badanie USG tarczycy w domu nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta, do badania nie wymaga się też skierowania. Badanie jest bezpieczne, więc bez obaw mogą je również wykonywać również dzieci i kobiety w ciąży.

USG układu moczowego w domu pacjenta Poznań

Przygotowanie: Z racji, że badanie USG układu moczowego często obejmuje również zakres jamy brzusznej i wymaga specjalnego przygotowania. Pamiętaj o byciu na czczo, przed badaniem nie jedz minimum 6 godzin, nie pij kawy, herbaty, napojów, nie pal papierosów. Na godzinę przed badaniem powinno się wypić około 2 szklanek wody i starać się nie oddawać moczu, tak aby pęcherz pozostał wypełniony i można go było ocenić podczas badania. W celu uzyskania więcej informacji skontaktuj  się z nami.

USG nerek w domu pacjenta Poznań

Przygotowanie: Z racji, że badanie USG nerek często obejmuje również zakres jamy brzusznej i wymaga specjalnego przygotowania. Na godzinę przed badaniem powinno się wypić około 2 szklanek wody i starać się nie oddawać moczu, tak aby pęcherz pozostał wypełniony i można go było ocenić podczas badania. W celu uzyskania więcej informacji na skontaktuj  się z nami.

Nasi specjaliści:

Piotr Skrobański
dr n. med.

Specjalista radiodiagnostyki. Bogate doświadczenie kliniczne i praktyczną wiedzę medyczną zdobywał podczas pracy w wielu ośrodkach w kraju i zagranicą.

Zobacz także:

Badanie USG w domu pacjenta Poznań
Zadzwoń
Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę