Badania krwi Mężczyzna 30+ Poznań | neoMedica
Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Pakiet badań Mężczyzna 30+

Pakiet badań Mężczyzna 30+

Profilaktyczne badania krwi powinno się wykonywać raz do roku. Jednak w pogoni za codziennymi obowiązkami mało kto z nas ma czas na przeszukiwanie informacji na temat tego, które badania warto zrobić. Aby Wam w tym pomóc przygotowaliśmy pakiet badań diagnostycznych dedykowany dla mężczyzn, którzy ukończyli 30 rok życia. W pakiecie znajdują się badania, które pozwolą na ocenę stanu zdrowia całego organizmu – tarczycy, nerek, wątroby, układu moczowego.

Dzięki wykonaniu badań profilaktycznych jesteśmy świadomi czy wszystko w naszym organizmie funkcjonuje bez zastrzeżeń czy też wymagamy dalszej diagnostyki lub leczenia. Regularne wykonywanie badań laboratoryjnych z krwi, moczu oraz kału umożliwia wykrycie wielu schorzeń, a dzięki temu wcześniej można rozpocząć ich leczenie.

Jak skorzystać z pakietu Mężczyzna 30+ ?

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem badań krwi, które zawiera pakiet to wystarczy, że przyjdziesz do neoMedica do punktu pobrań w godzinach otwarcia tj. od poniedziałku do piątku 7-14 oraz w soboty 8-11. Nie musisz się wcześniej rejestrować, bądź na czczo i przynieś ze sobą próbkę moczu.

Zobacz – Jak sprawdzić wyniki pobrania krwi?

Cena regularna
317 zł
W programie oszczędzasz 57 zł!
317 zł 260 zł

W pakiecie znajduje się 14 badań z krwi i moczu pacjenta:

  • morfologia – analiza krwi pod kątem ilości i jakości składników morfotycznych,
  • glukoza – pomiar cukru we krwi,
  • TSH, FT3, FT4 – badania określające stan zdrowia tarczycy,
  • ALT, AST – próby wątrobowe,
  • lipidogram (4 badania) – określa poziom cholesterolu całkowitego we krwi oraz frakcji LDL, HDL i triglicerydów,
  • kreatynina – badanie oceniające wydolność nerek,
  • PSA całkowite – badanie pomocne przy diagnozowaniu przerostu prostaty lub nowotworów prostaty,
  • ogólne badanie moczu – dostarcza informacji odnośnie funkcjonowania układu moczowego ale też występowania chorób takich jak: cukrzyca czy choroby wątroby.

Przygotowanie: 

– do badań krwi, które obejmuje pakiet, pacjent musi zjawić się na czczo,

– próbkę moczu pacjent musi przynieść gotową na badanie. Przed pobraniem należy dokładnie umyć okolice intymne. Próbka zawiera mocz poranny, pobrany z tzw. środkowego strumienia moczu.

Czas oczekiwania na wynik badania to 1 dzień roboczy. W punkcie pobrań dostaną Państwo indywidualny kod, dzięki któremu wyniki będzie można sprawdzić i pobrań on-line.

Zobacz także:

Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę