Rejestracja: 730 730 710
pn-pt: 7:00-20:00, sb: 8:00-12:00

Psychiatra Poznań

Psychiatra Poznań, konsultacja psychiatryczna, centrum medyczne neoMedica

Psychiatra Poznań

Psychiatra zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem m.in. zaburzeń psychicznych, zaburzeń nastroju, snu, depresji i lęku. Konsultacja psychiatryczna w pierwszej kolejności polega na zebraniu wywiadu od Pacjenta i ocenie stanu zdrowia Pacjenta. Po wstępnym rozpoznaniu lekarz psychiatra przygotowuje plan leczenia dla Pacjenta. Psychiatra to specjalista, który dobiera indywidualne leczenie przy zmaganiu się z chorobami takimi jak: depresja, nerwica, uzależnienia, schziofrenia czy także myśli samobójcze. W Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu psychiatra przyjmuje w ramach konsultacji osoby dorosłe.

Czy należy się przygotować na konsultację psychiatryczną?

Jeśli Pacjent kontynuuje leczenie powinien zabrać na wizytę psychiatryczną swoją dotychczasową dokumentację, wyniki wcześniejszych badań a także listę leków jakie przyjmuje. W Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu czas pierwszej konsultacji u psychiatry wynosi 45minut, każda kolejna konsultacja między 20-30 minut w zależności od potrzeb Pacjenta.

Konsultacja psychiatryczna – cena:

W Centrum Medycznym neoMedica w Poznaniu koszt pierwszej konsultacji u psychiatry wynosi 270zł, przy kolejnej wizycie Pacjent płaci 220zł. Wizytę możesz zarejestrować online lub telefonicznie dzwoniąc na nasza infolinię – 730 730 710.

Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?

Poczucie niepewności, lęku
Zaburzenie odżywiania
Zaburzenia koncentracji, pamięci
Depresja
Wystąpienie stresu pourazowego
Nadmierna nerwowość
Zaburzenia snu
Schizofrenia

Nasi specjaliści:

Wojciech Nowak
Lek.

Lek. Wojciech Nowak –  specjalista psychiatrii, absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Zobacz także:

Współpracujemy z:
Dla Ciebie, dla zdrowia Umów się na wizytę