ginekologia i położnictwo

Klinika neoMedica z Poznania proponuje kompleksową pomoc lekarską w zakresie ginekologii i położnictwa. Nasi pracownicy specjalizują się w różnych dziedzinach dlatego Pacjenci mogą liczyć na profesjonalne podejście do każdego problemu. Dobry ginekolog dba nie tylko o leczenie ale także o profilaktykę. W naszych gabinetach w Poznaniu ginekolodzy używają najnowszych sprzętów umożliwiających dobrą diagnostykę i skuteczne leczenie.

Zadbaj o swoje zdrowie z Kliniką neoMedica! Serdecznie zapraszamy

Zakres usług

 • ultrasonograficzne badanie prenatalne płodu
 • ultrasonograficzna ocena budowy i rozwoju płodu - badanie połówkowe
 • ultrasonografia 3D i 4D
 • ultrasonograficzne badanie dopplerowskie płodu
 • ultrasonograficzne badanie ginekologiczne
 • badanie cytologiczne szyjki macicy,
 • leczenie zaburzeń hormonalnych wczesnej ciąży,
 • prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz ciąży zagrożonej,
 • diagnostyka i leczenie niepłodności - Histerosalpingografia (HSG) – badanie dotyczące kontroli jajowodów i wykluczenia zmian patologicznych w obrębie jamy macicy,
 • leczenie nawracających poronień,
 • poradnictwo w zakresie antykoncepcji i planowania rodziny
 • opieka ginekologiczna – profilaktyka i leczenie
 • opieka nad kobietami w okresie menopauzy
 • badania laboratoryjne w tym: grupa krwi i Rh, przeciwciała antyRh, test obciążenia glukozą, VRDL, antygen AgHBS, przeciwciała anty HCV, przeciwciała anty HIV, przeciwciała przeciw toksoplazmozie IgG, IgM;, inne. 

neomedica rejestracja wizyty gniekolog Poznań -cennik

Nasi specjaliści

Barlik

Dr n. med. Magdalena Barlik

W 2009 roku ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i rozpoczęła pracę w Klinice Perinatologii i Chorób Kobiecych w Poznaniu. W roku 2014 r obroniła rozprawę doktorską (tematem rozprawy doktorskiej jest związek polimorfizmów genu czynnika VII krzep ... więcej »


Gutaj

Dr n. med. Paweł Gutaj

 W 2010 roku ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowego w Poznaniu uhonorowany przez JM Rektora Medalem za Osiągnięcia w Nauce i Pracy Społecznej. Laureat stypendium Ministra Zdrowia oraz prestiżowych nagród na zagranicznych kongresach dotyczących tematyki ciąży powikłanej ... więcej »


Hassan-Bartz

Lek. med. Maciej Hassan-Bartz

Ukończył studia w 1996 roku, następnie pracował  na Oddziale Ginekologi i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Specjalizację odbywał w latach 1997 -2000, a następnie  od 2001 pracował w lecznictwie otwartym .W latach 2000-2010 był Clinical Research Menager'em w Centra ... więcej »


Kawka-Paciorkowska

Lek. med. Katarzyna Kawka-Paciorkowska

 Lek. Kawka-Paciorkowska w 2013 roku ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i rozpoczęła pracę w Klinice Perinatologii i Ginekologii UM w Poznaniu, gdzie pracuje nadal jako lekarz rezydent. Od 2015 roku członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Uczestniczyła ... więcej »


Makles

Lek. med. Hanna Makles

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Od 2006 specjelista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jest posiadaczką: certyfikatu Sekcji Ultrasonografii PTG 2008. Uczestniczyła w szkoleniu z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej w położnictwie i ginekol ... więcej »


Połczyńska-Kaniak

Dr n. med. Emilia Połczyńska-Kaniak

W 1998 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu i rozpoczęła pracę w Klinice Perinatologii i Chorób Kobiecych UM w Poznaniu, gdzie nadal pełni rolę adiunkta. W 2004 roku obroniła pracę doktorską pt. „Wartość metod diagnostycznych i ocena skuteczności lecz ... więcej »


Przybylska

Lek. med. Inga Przybylska

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu (1999r). W 1999r rozpoczęła pracę w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu: do 2001 staż podyplomowy, 2001-2009 lekarz rezydent. W 2010 uzyskała tytuł specjalisty w ginekologii i położnictwie i jako starszy asystent kontynuowała pracę w Oddziale Ginekolo ... więcej »Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty