endokrynologia/ choroby tarczycy

Endokrynolodzy i specjaliści z zakresu chorób tarczycy pracujący w naszej klinice neoMedica w Poznaniu zajmują się skuteczną diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń związanych z układem hormonalnym.

Stawiamy przede wszystkim na kompleksową pomoc oraz skuteczne rozpoznanie problemu.

W naszej klinice w Poznaniu mogą Państwo liczyć na pomoc endokrynologa dziecięcego, który specjalizuje się w schorzeniach występujących u najmłodszych. Gwarantujemy odpowiednie podejście, dzięki któremu wizyta u lekarza nie stanie się traumą.

Endokrynolog dziecięcy zapewni profesjonalną pomoc.

Endokrynolog dziecięcy Poznań

neomedica rejestracja wizyty

Nasi specjaliści

Sawicka-Gutaj

Dr n. med. Nadia Sawicka-Gutaj

W 2010 r. ukończyła Wydział Lekarski I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i została uhonorowana przez JM Rektora Medalem za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej. Od początku pracę zawodową związała ze Szpitalem Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu, gdz ... więcej »


Waligórska- Stachura

Dr n. med. Joanna Waligórska- Stachura

 dr n. med. Joanna Waligórska-Stachura specjalista chorób wewnętrznych starszy asystent w Katedrze i Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych UM w Poznaniu KONSULTACJE: choroby wewnętrzne ze szczególnym uwzględnieniem: - chorób tarczycy (nadczynność tarc ... więcej »Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
neomedica fanpage
neomedica kanał youtube
neomedica blog
neomedica neobeauty